Виставка кішок «Міс Кіс-2018» відбулася сьогодні в Ужгороді

Виставка кішок «Міс Кіс-2018» відбулася сьогодні в Ужгороді

Виставка кішок «Міс Кіс-2018» відбулася сьогодні в ужгородському Палаці дитячої та юнацької творчості (ПАДІЮН).

Такий захід в обласному центрі проводять уже 26 раз, – розповідають організатори. Детальніше дивіться в сюжеті Тиси-1.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію