Виставка кішок «Міс Кіс-2018» відбулася сьогодні в Ужгороді 10.11.2018 19:52 / Суспільство Виставка кішок «Міс Кіс-2018» відбулася сьогодні в ужгородському Палаці дитячої та юнацької творчості (ПАДІЮН).Такий захід в обласному центрі проводять уже 26 раз, – розповідають організатори. Детальніше дивіться в сюжеті Тиси-1. Вас може зацікавитиМасштабна аварія у Королеві: зіткнулися три автомобіліТроє постраждалих у ДТП на Закарпатті: дві жінки та дитина госпіталізованіРідкісний чорний лелека зафіксований на фотопастку. ⠀ На відміну від…