Районний центр Закарпаття \”потопає\” у смітті

Районний центр Закарпаття "потопає" у смітті

Села Воловецького району не мають куди подіти купи сміття. Місцеві часто викидають їх у струмки, мовляв, віднесе течією. Але іноді величезні купи сміття створюють жахливі смітникові \”затори\”. Через це гине флора і фауна, що живе поблизу води.

Пластикові пляшки та поліетиленові пакети – гірські струмки Воловеччини потопають у смітті. Через відсутність централізованого вивозу відходів, місцеві утилізують їх на власний розсуд: спалюють або викидають у річку. У деяких селах вже навіть встановили сміттєві контейнери, проте через нерегулярний вивіз сміття вони швидко наповнюються.

Більше про сміття на Воловеччині дивіться у сюжеті телеканалу Sirius.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію