Села Воловецького району не мають куди подіти купи сміття. Місцеві часто викидають їх у струмки, мовляв, віднесе течією. Але іноді величезні купи сміття створюють жахливі смітникові \”затори\”. Через це гине флора і фауна, що живе поблизу води.
Пластикові пляшки та поліетиленові пакети – гірські струмки Воловеччини потопають у смітті. Через відсутність централізованого вивозу відходів, місцеві утилізують їх на власний розсуд: спалюють або викидають у річку. У деяких селах вже навіть встановили сміттєві контейнери, проте через нерегулярний вивіз сміття вони швидко наповнюються.
Більше про сміття на Воловеччині дивіться у сюжеті телеканалу Sirius.


