Ужгородські комунальники розповіли, як сьогодні покращують місто

Ужгородські комунальники розповіли, як сьогодні покращують місто

Сьогодні в Ужгороді працівники підприємства «Закарпателектробуд» відновлюють лінію вуличного освітлення на вулиці Декабристів, міняють лампи та ремонтують світильники на вулицях Івана Ольбрахта та Івана Панькевича і встановлюють цоколі на вулиці Івана Анкудінова.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію