Жителі одного з районів Закарпаття вийшли на мирне зібрання

Жителі одного з районів Закарпаття вийшли на мирне зібрання

Висловлювали своє невдоволення роботою уряду жителі міста Мукачева.

Проти підвищення цін на газ, бензин та інші послуги: в Мукачеві активісти зібралися на акцію протесту, обурені низьким рівнем життям у країні. На мирне зібрання вийшли на центральну площу міста, перед будівлею ратуші.

Докладніше дивіться у сюжеті M-Studio.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію