\”Упало просто на подвір\’я\”: два ужгородські садочки страждають від аварійних дерев

"Упало просто на подвір'я": два ужгородські садочки страждають від аварійних дерев

Величезні кількаметрові гілки звисають над територією садочку №7. Нещодавно, через сильні пориви вітру шмат дерева впав на огорожу закладу. Про це із посиланням на телеканал Sirius пише сайт Mukachevo.net

Щодня дошкільний заклад відвідує більше сотні малюків. Протягом дня малеча грається на подвір\’ї садочку. Тут ростуть 4 аварійні дерева. Працівники дитсадка розповідають, вони неодноразово звертались до міської ради аби зробили кронування, але, безрезультатно.

Більше ви можете побачити у сюжеті телеканалу Sirius:

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію