Авторизацiя

Надолужити згаяне: як київське «Динамо» розбило «Минай»

Такий хід поєдинку був неочікуваний

Надолужити згаяне: як  київське «Динамо» розбило «Минай»

У фіналі 1/8 Кубку України закарпатський «Минай» приймав на домашньому полі одного з лідерів української прем’єр ліги – «Динамо» Київ. Згадаймо, який ажіотаж відбувався на Закарпатті після результатів жеребкування. Закарпатці більше ніж місяць чекали цієї знакової події, розкупивши всі квитки, які надійшли на матч, за трохи більше ніж 4 години. Не менший ажіотаж був і сьогодні на стадіоні та, зокрема, на полі. Уболівальники шалено підтримували рідну команду і навіть під час другої 45-ти хвилинки заспівали їм «Червону руту», аби додати трішки сил та впевненості.

На такий перший тайм не очікував ніхто: київському «Динамо» спершу слабо вдавалися атаки, та, проте, декілька разів голкіперу все ж доводилося рятувати ворота минайців. Підопічні Ігоря Харьковщенка теж час від часу доходили до «сітки» суперників, але забивати не виходило: на заваді ставав або кіпер гостей, або неточність. Переломним став момент на 21 хвилині матчу, коли Роберт Гегедош, отримавши передачу від партнера по команді та, обігравши кіпера змінив рахунок на табло – 1:0.

Після першої 45-ти хвилинки гравці «Миная» йшли на перерву з упевненістю. Однак другий тайм повністю змінив хід подій: коуч біло-синіх Олександр Хацкевич зробив декілька результативних замін, котрі і повпливали на долю поєдинку. Зокрема, на полі з’явилися Гармаш та Буяльський, а згодом і Че-Че.
На 50-ій хвилині матчу зрівняти рахунок вдалося динамівцю Миколі Шапаренку, який, до слова, через чотири хвилини оформив дубль – 1:2. Надолужував втрачені моменти першого тайму, мабуть. Було помітно, що гравцям «Миная» після другого пропущеного м’яча контролювати поєдинок стало важче і вони створювали менше атак, ніж у першому таймі. На відміну від господарів, підопічні Олександра Хацкевича пожвавішали і змогли забити втретє: голом відзначився Денис Гармаш, що вийшов на поле у другому таймі – 1:3.

Під завісу матчу забивати проти біло-синіх могли минайці Нурієв та Шпак, однак удар першого вдало парирував Бущан, а другий пробив неточно і круглий пролетів значно вище лінії воріт.

Незважаючи на поразку, вболівальники дякували «Минаю» за такий шалений поєдинок. На жаль, цією грою закарпатський клуб завершує свою участь у Кубку України, натомість продовжує боротьбу за перемогу у Другій Лізі.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!