Про нічну дорожньо-транспортну пригоду в обласному центрі Закарпаття повідомляють очевидці.
У результаті автопригоди в Ужгороді на Минайській знесено стовп вуличного освітлення. Висів провід, ймовірно, припускають очевидці, під електричною напругою. Автівку перекинуло в зелену зону. Про це повідомив ужгородець Вячеслав Шпонтак в соцмережі Фейсбук та додав відео.
Усі обставини з\’ясовували працівники поліції. Офіційну інформацію про ДТП слід очікувати згодом.
Опубликовано Viacheslav Shpontak Четверг, 1 ноября 2018 г.


