Аварія сталася на перехресті вулиць Гагаріна та Коритнянської, повідомляють очевидці. На місці працюють правоохоронці.
Про ДТП розповів у соцмережі Фейсбук ужгородець Вячеслав Шпонтак:
\”Перехрестя Гагаріна і Коритнянської, збито велосипедистку, жива, першу медичну надавав водіц ам Kia чорного кольору, на місці працює СОГ та Патрульна поліція\”, – повідомив чоловік.

