На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)

На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)

Про це повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Учора ввечері на кордоні з Румунією двоє українців позбулися своїх автівок через тютюнову контрабанду. Прикордонники Мукачівського загону виявили приховані тютюнові вироби спільно з співробітниками ДФС під час проведення поглибленого огляду автівок в пункті пропуску \”Дякове \”.

Спочатку приховані 510 пачок сигарет правоохоронці виявили в автомобілі марки \”Мерседес\”. 31-річний водій іномарки, громадянин України, запакував контрабандним куривом газовий балон, який знаходився у багажному відділенні автівки. Виявлені сигарети вилучили та оцінили майже у 15 тисяч гривень, сума оцінки транспортного засобу склала 32 тисячі гривень.

Ще одне авто втратив 49-річний українець, який спробував приховати сигарети у конструктивних порожнинах свого мікроавтобуса марки \”Форд\”. Під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу прикордонники спільно з митниками виявили 190 пачок сигарет.
Сигарети та авто українця вилучили встановленим порядком.

На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
На румунському кордоні 2 контрабандисти позбулися автівок через цигарки (ФОТО)
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію