Два дні з голкою в горлі провів юний закарпатець після відвідин у стоматолога

Два дні з голкою в горлі провів юний закарпатець після відвідин у стоматолога

Ситуація могла завершитися для юнака трагічно

Голку в горлі тринадцятирічного хлопця знайшли лікарі лорвідділення Ужгродської міської лікарні. Мама хлопця Олена Марадик каже, горло у сина почало боліти після відвідин стоматолога у місті Чоп.

Детальніше дивіться у сюжеті Закарпатської філії ПАТ НСТУ Тиса-1

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію