Ситуація могла завершитися для юнака трагічно
Голку в горлі тринадцятирічного хлопця знайшли лікарі лорвідділення Ужгродської міської лікарні. Мама хлопця Олена Марадик каже, горло у сина почало боліти після відвідин стоматолога у місті Чоп.
Детальніше дивіться у сюжеті Закарпатської філії ПАТ НСТУ Тиса-1


