Подачу води з водозабору “Минай” відновлено

Подачу води з водозабору “Минай” відновлено

КП \”Водоканал міста Ужгорода\” повідомляє, що станом на 16.40 відновлено подачу води в систему водопровідних мереж з водозабору “Минай”.

Відбувається поступове заповнення водопровідних мереж та підвищення тиску, що займе певний час. Також відновлено роботу більшості станцій підвищення тиску у місті.

Роботи з ліквідації аварії тривають.

Адміністрація КП «Водоканал міста Ужгород» нагадує, що з відновленням водопостачання необхідно по можливості пропустити воду через систему зливних бачків для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію