Тижневик здачі крові розпочався в Ужгороді

Тижневик здачі крові розпочався в Ужгороді

Усі охочі долучитися до благородної справи можуть здати кров – тим самим урятувати чиєсь життя.

Тижневик здачі крові розпочався в Ужгороді. Його організовує проект \’\’Донори Ужгорода\’\’. Про це повідомила учасниця проекту Оксана Брунцвик.

Як залучаються закарпатці до здачі крові – далі у сюжеті Закарпатської філії НТУ \”Суспільне\”.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію