Усі охочі долучитися до благородної справи можуть здати кров – тим самим урятувати чиєсь життя.
Тижневик здачі крові розпочався в Ужгороді. Його організовує проект \’\’Донори Ужгорода\’\’. Про це повідомила учасниця проекту Оксана Брунцвик.
Як залучаються закарпатці до здачі крові – далі у сюжеті Закарпатської філії НТУ \”Суспільне\”.


