Сигнал тривоги: через спалах кору одна школа на Іршавщині вже закрилася на карантин

Сигнал тривоги: через спалах кору одна школа на Іршавщині вже закрилася на карантин

У селі Білки Іршавського району прийняли рішення почати осінні канікули на тиждень раніше через спалах кору.

Таке рішення прийняла \”техногенна\” комісія Іршавської РДА.

В Іршавському районі зростає кількість випадків захворюваності на кір.

Найбільше хворих зафіксовано серед учнів Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де на кір захворіли 22 школярів.

Також зафіксовані 2 випадки кору і серед дорослого населення села.

Тому, комісія вирішила, вже з понеділка 22 жовтня, у Білківській школі розпочати канікули, щоб запобігти поширенню захворювання на кір.

Це не перший випадок масового захворювання на кір в області.

Так, через виявлену хворобу у Горондівській ЗОШ I-III ст. було припинено навчання, оголошено 21 день карантину.
Джерело.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію