Із понеділка, 22 жовтня, в Ужгороді офіційно розпочнеться опалювальний сезон, інформують в Ужгородській міськраді.
Відповідне розпорядження підписав сьогодні в.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок.
Керівникам закладів освіти, культури та інших бюджетних установ міста рекомендовано здійснювати подачу тепла за умови зниження температурного режиму нижче нормативного.


