Скоїв ДТП і втік: закарпатські патрульні спіймали водія-порушника

Скоїв ДТП і втік: закарпатські патрульні спіймали водія-порушника

Патрульні розшукали водія, який втік з місця ДТП

Вчора, близько 20-ї години, патрульні отримали повідомлення про автопригоду без потерпілих на трасі Київ-Чоп (775 км.).

Заявник розповів, що рухаючись у напрямку Мукачева його почало обганяти інше авто. Як наслідок, останній не дотримався безпечного інтервалу й зачепив авто заявника, яке відкинуло на узбіччя.

Винуватець місце події покинув. Заявник запам\’ятав тільки, що це був \”бус червоного кольору\”.

Спільно з патрульними роти тактико-оперативного реагування винуватця вдалося знайти. Ним виявився водій авто Форд Транзит.

На винуватця автригоди патрульні склали відповідні адмінматеріали. Зокрема за створення ДТП й залишення місця автопригоди. Також патрульні вилучили його водійське посвідчення. Подальше рішення прийматиме суд, інформує УПП в Закарпатській області.

Скоїв ДТП і втік: закарпатські патрульні спіймали водія-порушника
Скоїв ДТП і втік: закарпатські патрульні спіймали водія-порушника
💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію