back to top
spot_img
4.4 C
London
додомуСуспільствоГолову Ужгородського міськрайонного суду прослуховували через розетку

Голову Ужгородського міськрайонного суду прослуховували через розетку

Голову Ужгородського міськрайонного суду прослуховували через розетку

Поліція виявила пристрій для прослуховування у кабінеті голови Ужгородського міськрайонного суду Віктора Данка.

Про це сказано в повідомленні прес-служби суду, передають Українські Новини.

Зазначено, що головою суду виявлено факт проникнення невідомих осіб в Ужгородський міськрайонный суд.

Переглянувши відео з камер внутрішнього спостереження установи, оснащених функцією нічного бачення, вдалося встановити, що в неробочий час, приблизно опівночі, 2 людей у масках зайшли до приміщення суду.

Під час руху до кабінету голови суду, невідомі закривали камери відеоспостереження спеціальним механізмом.

\”Припускаємо, що проникнення осіб сталося за попередньою змовою з нацгвардійцями, на яких покладено обов\’язок цілодобової охорони суду. До речі, слідів злому не виявлено\”, – повідомляє суд.

Відразу після встановлення факту перебування сторонніх осіб у будівлі голова суду звернувся до правоохоронців.

Слідчо-оперативна група поліції виявила в робочому кабінеті голови суду технічний пристрій негласного отримання інформації – \”прослушку\”, яку було вмонтовано в розетку.

Джерело

Останні новини:

До теми: