Прокуратура Закарпаття оголосила про підозру вчительці, під нагладом якої потонула дитина

Прокуратура Закарпаття оголосила про підозру вчительці, під нагладом якої потонула дитина

Йдеться про трагічний випадок, який стався на одній із баз відпочинку в селі Лумшори Перечинського району. Тоді у басейні потонув 12-річний хлопчик з Київської області.

Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов\’язків щодо охорони життя та здоров\’я дітей), вчителю – мешканці Київської області.

Учительці, через недогляд якої на базі відпочинку на Закарпатті потонув учень, оголошено про підозру

Зокрема, встановлено, що у липні 2017 року вчитель організувала поїздку учнів школи на відпочинок до Перечинського району та неналежним чином виконала свої професійні обов’язки, що призвело до смерті малолітнього, шляхом утоплення у басейні.

Хлопчик, як встановлено судово-медичною експертизою, помер від утоплення, а саме заповнення дихальних шляхів водою.

Учень із Білої Церкви приїхав до Закарпаття у складі туристичної групи. Діти купалися в басейні й не одразу побачили, що їхній товариш захлинувся і потребує допомоги.

Наразі досудове розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідка

Санкцією ч.1 ст. 137 КК України передбачено покарання у виді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію