До кінця року плануються прем\’єри щонайменше 33 українських фільмів

До кінця року плануються прем'єри щонайменше 33 українських фільмів

Крім того, за словами віце-прем’єр-міністра Кириленка, за умови збереження нинішніх темпів підтримки кіновиробництва наступного року, за прогнозами, в Україні планується від 55 до 60 прем\’єр \”великого кіно\”.

До кінця року плануються прем\’єри щонайменше 33 українських фільмів. Про це віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко повідомив під час з’їзду політичної партії \”Народний фронт\”.

\”Цього року – рекорд по кількості прем\’єр: до кінця року плануються щонайменше 33 прем\’єри українського кіно: повного метру, короткого метру, документалістики й інших речей\”, – сказав він.

Крім того, за словами Кириленка, за умови збереження нинішніх темпів підтримки кіновиробництва наступного року, за прогнозами, в Україні планується від 55 до 60 прем\’єр \”великого кіно\”.

\”Не кажучи про телесеріали, які нарешті телеканали можуть знімати, в тому числі і за державної підтримки\”, – сказав Кириленко.

Джерело

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію