Десять дітей із Донецької області вирушили на відпочинок до Угорщини в рамках проекту \”Схід і Захід разом\”. Всі вони – із сімей поліцейських.
Вчора, 22 липня, ввечері група туристів із Донеччини прибула до Ужгорода. Десятеро діток із родин правоохоронців одразу вручили Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області подарунок – стилізовану підкову на щастя. Сьогодні юні мандрівники вирушили в Угорщину на тижневий відпочинок. Це вже друга група дітей, які в липні відправилися на оздоровлення за кордон у рамках спільного поліцейського проекту \”Схід і Захід разом\”.
Керівник групи, голова ГО \”Ліга майбутніх поліцейських\” Ірина Павленко розповіла, що ніхто з її підопічних за кордоном раніше не бував, від цього цінність такої поїздки є значно вищою і діти з нетерпінням її чекають.
Після того, як юні туристи повернуться з Угорщини, їх чекає чудова екскурсійна програма Ужгородом,передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.


