back to top
spot_img
7.8 C
London
додомуУкраїна і світНевдалий наступ, обстріл школи та житлового сектору: на фронті триває загострення

Невдалий наступ, обстріл школи та житлового сектору: на фронті триває загострення

Невдалий наступ, обстріл школи та житлового сектору: на фронті триває загострення

Загострення на фронті. Надвечір середи, 7 червня, терористи пішли на штурм українських позиція поблизу села Жолобок. Найманці застосовували важку артилерію, міномет, упродовж семи годин гатили з танку. Українські вояки наступ відбили. За даними прес-центру штабу АТО, у бойовиків значні втрати – 11 вбитих, і ще 14 поранених.

Чи є постраждалі серед вітчизняних армійців у цьому бою – поки достеменно невідомо. Загалом за вчора уздовж фронту від ворожих атак загинули двоє українських захисників, 11-теро отримали поранення. Минулої доби бойовики 71 раз відкривали вогонь по наших позиціях. Майже три десятка разів найманці використовували заборонені Мінськими домовленостями зразки озброєння.

Крім того, проросійські терористи обстріляли школу в Красногорівці, що на Донеччині. Це сталося теж напередодні ввечері. Про це повідомляє українська сторона СЦКК. Кілька боєприпасів розірвалися поруч з навчальним закладом. На той момент людей у приміщенні не було. Інформацію про постраждалих наразі уточнюють. Так само під вогнем були житлові квартали Зайцевого, які руйнування там – поки невідомо.

Останні новини:

До теми: