Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 28 травня-3 червня: Близнюкам потрібно знайти споріднену душу, а Стрільці почали дратувати шефа

Гороскоп на 28 травня-3 червня: Близнюкам потрібно знайти споріднену душу, а Стрільці почали дратувати шефа
Астрологи підготували гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку. Читайте, чого очікувати від зірок і як зробити наступний тиждень незабутнім!

ОВНИ. Якщо всидіти на одному місці нудно, вирушайте в подорож, це життєдайний тонік, шанс для духовного збагачення, емоційного підйому і романтичних пригод. Встояти перед вашою чарівністю неможливо! Але ходити "наліво" не слід, розважайтеся разом, демонструючи зразок відданого партнера. Ваш союз благословенний, сумлінне виконання подружніх обов'язків – святе.

Уникайте ексцентричності, дисциплінуйте себе, будьте організованими, пунктуальними, нікуди не запізнюйтесь. Вказівки безпосереднього начальства, зауваження і поради колег, помічників – дуже цінні і пропускати повз вуха їх не можна.

Криза в кар'єрі триває, не впадайте у відчай, саме час гармонізувати відносини з шефом, заручитися підтримкою впливових осіб, друзів, пустивши в хід свою чарівливість, винахідливість.

Намагайтеся займатися улюбленою справою, це шлях до успіху.

30-31 травня максимально плідний час.

ТЕЛЬЦІ. Вісь "хочу-треба" найбільш напружена, досягти балансу бажань і можливостей складно. Але завдяки особистим альтруїстичним зусиллям все можна виправити, ваші жертви окупляться. Будь-які обмеження (і в кар'єрі теж), збитки мають кармічну причину. Вилучаються відпрацьовані програми. Якщо щось не дається, вимагати не можна. Перетерпіть. Крига скресне після 29 травня.

Освоюйте суміжні спеціальності, облаштовувати сімейне гніздо, сюди в найближчих півтора року потрібно вкладати основні ресурси, щоб закласти міцний фундамент на 18,5 років. Щасливі шанси прийдуть через домочадців.

В любовній сфері "перезавантаження", де поступливість благовірним, спільність смаків, компроміс інтересів є щасливим пропуском в майбутнє.

БЛИЗНЮКИ. Ви володієте потужним енергопотенціалом, здатні гори перевернути, якщо згуртуєте під свої прапори союзників і прихильників. Однак тут панує конфронтація, тому проявляйте терпимість до недоліків інших, уникайте диктаторства, виконуючи місію миротворця.

Зараз ваша зовнішність (манера поведінки, гардероб) є проекцією внутрішнього світу (з різноманітними смаками, уподобаннями) і служить тестом на духовну зрілість.

Доленосне завдання найближчим часом – знайти споріднену душу. Шукайте, вона поруч: серед друзів, сусідів, випадкових знайомих, в діловому оточенні. Спілкуйтеся з братами, сестрами. Страждати сиротою на самоті заборонено.

Шлюбні пари, всупереч розбіжностям, зцементують братські почуття, спільність смаків, світоглядів. Саме вміння по-справжньому любити сприятиме вашій еволюції.

РАКИ. Сховайтеся, в добросусідських відносинах з оточуючими криза. Грамотно організуйте свій час, живіть за раціональним графіком, кожна мить має приносити практичні плоди. Таємне (і хвороби теж) не афішуйте, а творіть великі справи таємно, і не смійте нікому пакостити. Допомога надсилається всім, хто уникає публічної популярності, кається в гріхах, піклується про сім'ю.

Активізація серйозних хвороб – це плата за минулі помилки. Робіть спокутні жертви через благодійність.

Якщо ведете таємну війну з шлюбними партнерами, тут переможців немає. Поки що "нічия".

У професіоналів, бізнесменів, які люблять свою справу, сумлінно виконують трудові обов'язки, які вміють йти в ногу з прогресом, кар'єра не постраждає.

ЛЕВИ. Обранці готові вам зірки з неба дістати, не зрадьте їх надій. Будьте вірними люблячими партнерами і надійними друзями, тоді ваш непорушний духовний союз отримає нове дихання. Забудьте про проблеми, в шлюбі починається нова ера, де керуєте балом ви. Бажано приборкати власницький інстинкт, не жити по холодному розрахунку, щедрість серця і гаманця зміцнить відносини і здетонує в супутниках аналогічні риси.

Зараз на вас рівняються, вишукують під мікроскопом недоліки, тому не розслабляйтеся, бездоганність поведінки – запорука процвітання на всіх фронтах.

30-31 травня – дні великої удачі.

ДІВИ. Атмосфера вкрай наелектризована. Одержимим кар'єрними лаврами загрожує фіаско. У відносинах "начальник-підлеглий", "батьки-діти" болісні "перезавантаження", розслабтеся і не пріть, як танк, вперед, цей темп руйнівний. Дипломатія, тверезий розум і практичний підхід – ось ключ до вирішення заплутаних проблем. Збалансуйте "хочу" і "треба".

Творіть добро, подавайте милостиню нужденним. Підтримуйте турботою вогонь в сімейному вогнищі, тут (витає прокляття) ваша допомога близьким потрібна, як повітря, йде розплата з кармічні боргами всього Роду. Там коріння нещастя в особистому житті. Покопайтеся в минулому предків, ця інформація проллє світло на незрозумілі проблеми.

1-2 червня дні трансформування, не наламайте дров.

ТЕРЕЗИ. Якщо замучила громадська метушня, намагайтеся ховатися в психологічну "черепашку", її броня – чудовий захист від нав'язливих сторонніх емоцій. Сфера навчання, захисту дипломів, журналістики, співпраці із зарубіжжям – найдинамічніша. До чужих підказок прислухайтеся, там зерна істини, а робити на свій розсуд, ігноруючи сторонню думку – копати собі яму. Уникайте моралей, персональні догми застаріли, це секонд-хенд, який заважає прогресивному розвитку.

У вас повинні бути гідні просунуті друзі і союзники (в справах, шлюбі), яким відведена доленосна роль. Довіртеся їхнім порадам.

Сприятливі дні: 30-31 травня, 3 червня.

СКОРПІОНИ. Дивіться на ситуації з висоти глобальних перспектив, зацикленість на дрібницях і деталях зіб'є з правильних орієнтирів, пропустите за мухою слона. Якщо є конкретна мета, самостійно її не досягти, тільки за підтримки компаньйонів. Їхні потреби, бажання є домінуючим важелем, самому вам впоратися не під силу. Схрестивши шпаги інтересів, ризикуєте залишитися ні з чим.

Приборкайте амбіції і перечекайте до кінця травня.

На службі трудіться з ентузіазмом, проявляйте творчу винахідливість в роботі, вчіться тонко відчувати грань "командую – підкоряюся", дотримуючись посадової субординації. Це запорука кар'єрного зростання, авторитету в колективі.

СТРІЛЬЦІ. Птах реалізації бажань в клітці під замком, градус конфронтації зашкалює, активізувалися недруги, суперники, конкуренти. Навіть маючи перевірених життєвими випробуваннями гідних друзів, докладіть максимум зусиль, щоб не почати війну. Там переможців не буде. Визначайтеся, з ким далі по дорозі, а з ким розлучитися. Не все так драматично, воля і витримка, здоровий глузд врятують.

Шефу очі не мозольте, ви його дратуєте, а якщо викличуть на килим, з максимальною скрупульозністю звітуйте про виконану роботу. Якщо сіли в свої ділові сани, професійно компетентні, все буде добре.

1-2 червня – дні критичних ситуацій.

КОЗЕРОГИ. Зараз важливе значення мають контакти з людьми здалеку, представниками інших традицій, професій, наукових галузей. Розширюйте кругозір в практичному ключі, збагачуйтесь чужим досвідом, освоюйте корисні навички, обмінюйтеся інформацією.

На службі ви – майстер на всі руки, поза конкуренцією, маєте привілеї у шефа. Однак щоб не нашкодити здоров'ю, працюйте за покликом серця, прагнучи до творчої самореалізації. Нудна рутинна робота висмокче дорогоцінні сили.

На таємному фронті буття йде запекла боротьба з темними силами, не робіть нишком давнім кривдникам зла (це спокуса від лукавого). Навіть якщо стали цапом-відбувайлом (плата за особисті промахи за останні роки), вірте в торжество Божої справедливості.

Втіха знайдете в колі рідних і коханих.

ВОДОЛІЇ. Апетити зашкалюють, зважте "хочу" і "не можна", реальність прагматична і не дозволить розбазарювати кошти, енергоресурси на різні забаганки. Утримайтеся від позик, кредитів.

Якщо нещасні в шлюбі, чаша романтизму спорожніла, це ваша тривала персональна "заслуга", і не привід для розлучення. Виправити помилку можна. Запаліть за всяку ціну серце, воно повинно працювати на віддачу, фонтанувати високими почуттями, а розплата буде пізніше. Хто кого більше любить, не настільки важливо. Зараз командує парадом супутник, тому довіртеся своєму лицареві. Бунтарство, гординя – шлях до самотності, що неприпустимо. Адже вам для повноцінного розвитку, життєвого процвітання слід бути в парі.

РИБИ. Ви між молотом і ковадлом. Атмосфера вибухонебезпечна, оточення агресивне і прискіпливе. Швидше за все, перехопить ініціативу, і вам доведеться повністю "пахати" на них, догоджати, виконувати будь-які вимоги. Впадати у відчай не варто, терпіння і труд все перетруть.

Дійте за обставинами, не заглядаючи далеко вперед. "Дасть Бог день, дасть їжі". Інакше розбіжності приведуть до тривалого охолодження відносин.

Якщо люди дратують, змініть своє ставлення до них, перетворення на внутрішньому рівні автоматично перетворює навколишній світ у той, що відповідає вашому духовному розвитку.

Головне – модернізувати на краще відносини "батьки-діти", "керівник-підлеглий". Не дозволяйте паразитувати на собі, інакше захворієте. Будь-яка праця має рівноцінно оплачуватися, женіть геть "халявщиків"!

Кризові дні: 1-2 червня.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: