spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільствоЩо і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 24 травня (ФОТО)

Що і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 24 травня (ФОТО)

Що і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 24 травня (ФОТО)

За інформацією міськради, сьогодні в Ужгороді міняють лампи, висаджують квіти і косять зелені зони. Крім того, продовжуються капітальні ремонти вулиць.

Сьогодні в Ужгороді працівники підприємства «Закарпателектробуд» міняють лампи вуличного освітлення на вулицях Тлехаса, Челюскінців, внутрішньоквартальній території на Тлехаса, 57-65, пішохідній доріжці на вулиці 8 Березня.

Працівники «УжАгроміксу» сьогодні висаджують квіти на площі Поштовій, косять зелені зони у альпінарії та прибирають схили річки. На вулиці Тихого, 13 а продовжують вирізати/обрізати аварійні дерева.

На вулиці Грибоєдова зелені зони косять працівники комунального підприємства КШЕП. Вночі вулиці міста прибирали за допомогою спецтехніки.

«АВЕ-Ужгород» займається прибиранням території «Совиного гнізда», продовжує косити Ротарі-парк та вулицю Митну, а також ліквідовує стихійні сміттєзвалища на вулицях Одеській, 33, Бродлаковича.

Працівники КБК продовжують капітальний ремонт тротуарів на вулицях Закарпатській, Собранецькій, капремонт на вулицях Антонівській, Чайковського, Заньковецької, внутрішньоквартальної території на проспекті Свободи 3-25.

Триває капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій на вулицях Докучаєва, 4-6, Легоцького, 58 (вирівнюють бордюри, облаштовують тротуари).

ТОВ «Укршляхбуд» проводить підготовчі роботи до поточного ремонту на вулицях Декабристів, Керченській, працівники товариства «СемБілдінг» – на вулицях Будителів, Пестеля, Бородіна, Гленца (вивезення будівельного сміття), працівники ТОВ УШБУ-58 – на вулицях Берчені, Тімірязєва.

Останні новини:

До теми: