Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 7-13 травня: на Терезів фінансові проблеми, а Рибам потрібно бути в курсі всіх новин

Гороскоп на 7-13 травня: на Терезів фінансові проблеми, а Рибам потрібно бути в курсі всіх новин
Астролог Любов Шехматова підготувала прогноз на тиждень. З 10 травня по 6 листопада 2018 року розпочинається нова життєва смуга. Вектор соціальних устремлінь змінює напрямок, що безпосередньо позначиться як на долі людства, так і кожної людини персонально. Але в конкретній сфері буття. Хочете чи ні (з огляду на інерційність), доведеться перемкнути "кнопки", змінивши орієнтири дій, задумів, інтересів, пристрастей.

Це час самовизначення і самопізнання, розкриття творчих здібностей. Ключем до вирішення проблем стане вміння слухати себе, довіряти собі, знайти баланс між особистим і суспільним життям. Не можна піддаватися "стадному інстинкту", розчинятися в натовпі, особиста позиція – святе. Вчіться жити за власним моральним кодексом і пам'ятайте: ви – унікальне Боже створіння! А якщо обставини вимагають взяти кермо лідерства – охоче виконуйте цю місію.

Головне – ні до чого не прив'язуватися, адже те, що вам дуже дорого, куди були раніше вкладені колосальні сили, є вже відпрацьованою темою і буде Вищими силами насильно фільтруватися з життєвого простору. Озирніться назад і проаналізуйте події 8-10-річної давності. Їм відведена ключова роль при формуванні майбутнього.

ОВНИ. Ви випромінюєте сексуальні флюїди, фізична і творча енергія б'є фонтаном. Терміново мобілізуйте цей потужний потік на духовне збагачення, задоволення власних запитів, в службове русло, улюблене заняття чи хобі, яке згодом принесе хороший дохід.

Якщо навколо в'ються шанувальники, одиноким слід провести розумний відбір, а одруженим – зберігати вірність половинці, удосконалювати взаємини на тлі загальних інтересів. Економно розподіляйте емоційні, матеріальні, енергетичні ресурси, стежте за витратами, не смітіть грошима. Щоб не "знеструмити" себе, "беру-даю" має врівноважуватися.

ТЕЛЬЦІ. У діловій та подружнього сфері пік наелектризованості. Відносини "я-ти", немов натягнута струна, але, як відомо, в конфлікті завжди винні обидві сторони. Прагніть до гармонії, де панує співзвуччя загальних прагнень, інтересів. Менше словесних виливів, їх надлишок може нашкодити примиренню, зате бурхливі емоційні сплески стануть мовою взаєморозуміння.

Інтимні побачення, любовні ласки, романтичні залицяння не виставляйте напоказ, насолоджуйтеся щастям удвох далеко від заздрісних очей. Мати справу потрібно з тими, кому довіряєте. І обов'язково виконуйте взяті на себе зобов'язання.

Якщо охоплює бажання когось зрадити, помститися за образу – це підступи нечистого.

Зараз маршрут долі зсувається на домашню територію (на півтора року). Треба більше займатися побутом, сім'єю, а роботу, професійні амбіції відсунути на друге місце. Не переплутайте!

БЛИЗНЮКИ. Ви затиснуті в лещата обставин, не прагніть їх обурено зламати і вирватися на свободу – так треба (кармічно). Тоді здоров'я покращиться, і робота не постраждає. Перш за все вирішуйте чужі проблеми, займайтеся благодійністю, тоді не помилитеся.

На особистому фронті розквіт, зміцнюйте любовні мости романтизмом, прагнете до красивих дружніх стосунків у шлюбі. Ви енергійні, сексуальні, що надихає половинку, бути бажаними і коханими цілком реально. Головне – не зациклюватися на "вибриках" благовірних – це лукавий провокує їх на безглузді дії.

На службі можливі проколи, стежте, щоб в трудовому колективі вам не підсунули свиню.

Дружіть з Овнами.

РАКИ. Соціальний рейтинг, статус неформального лідера в колективі високий і цим потрібно терміново скористатися для реалізації власних задумів. Підходьте до всього з практичними мірками і не прогадаєте. Ви можете віддатися без залишку улюбленій роботі, що позитивно відіб'ється на кар'єрі, розширити коло впливових друзів. Приборкайте власницький інстинкт і намагайтеся більше віддавати, ніж отримувати, "шлюзи" життєвого досвіду повинні бути відкритими! Гарант ділового зльоту – улюблена професія, яка повинна стати бажаною Музою. Знайте: до кінця року вимогливі вчителі і жорсткі наставники у вас – на роботі. І проти них марно бунтувати.

Запорука щастя в особистому житті – це вміння любити, бути надійним другом обранцеві і берегти сімейні цінності.

ЛЕВИ. Доля дає вам карт-бланш (на півтора року) діяти на свій розсуд, відразу позбувшись ланцюгів обтяжливих відносин. Дійте розумно, дотримуючись принципу "не нашкодь", ламати – не будувати.

Події тижня максимально активізують домашні і робочі проблеми. Хоч розірвись, але скрізь треба встигати. Зараз пік ділового зльоту завдовжки в рік.

Намагайтеся в запалі амбіцій, бажань не самостверджуватися за чужий рахунок. Кермуйте раціонально, погоджуйте дії з оточуючими, керівництвом, домочадцями. Сила ваша в гармонійній співпраці, умінні підіграти, задовольнивши претензії публіки, продемонструвати високу професійну майстерність та господарську жилку прагматика.

Мрії про ідеального романтичного принца – поки журавель в небі. Але не все так драматично, терпіть до кінця року, потім любовна крига скресне.

Зараз йде процес як матеріального, так і духовного збагачення, ви стаєте більш побожними, а в побуті турботливими, практичними.

ДІВИ. Перевтілюйтеся в роль іміджмейкера і займіться рекламою власної персони – на чужу похвалу надії марні, прославляти вас ніхто не буде. Зараз ви під крилом Творця, відчуваєте інтимний зв'язок з ним на кожному життєвому повороті, особливо в критичний момент. Хтось незримий читає думки і ... посилає блага для майбутнього, а непотрібне відсікається.

Мудро користуйтеся емоційним гіпнозом, поважайте чужі погляди, слід зважувати кожне слово, перевіряти отриману інформацію, грамотно вести службову документацію. У професіоналів фартова фінансова пора, не лінуйтеся, а заробляйте гроші!

Попереду нове життя (півтора року), коли доведеться піти в тінь і займатися улюбленою творчою справою, позбутися від ярма обридлих зобов'язань, лівих підробітків, які шкодять здоров'ю і духовному зростанню.

ТЕРЕЗИ. Фінансові проблеми обрушаться на вас протверезним дощем, поставивши перед жорсткими вимогами: терміново розплатитися з кредиторами, і стягнути те, що вам винні. Гроші не повинні стати яблуком розбрату!

В душі ви – шляхетний лицар, опановуйте мистецтвом партнерської відданості, бути в парі обов'язково, вас зцементує загальна мета, інтереси, хобі.

Маршрут долі пролягає через відносини "я-ти", де ініціатива в руках партнерів. Поки що. Потім картина змінюється.

Тримайтеся Овнів.

СКОРПІОНИ. Войовничі розбіжності, палкі дискусії, любовні примирення. Це фон тижня, де реалізація спільних проектів вимагає компромісу, логічних переконань, розумних альтернатив в ім'я торжества обопільних інтересів. Закладається основа співпраці на майбутній рік, не промахніться з діловими супутниками. Менше емоцій! Все практично зважте і продумайте до дрібниць, адже як говорить народна мудрість, "з ким поведешся, від того й наберешся". Неодруженим прийшов час поставити крапку на свободі, тривалі зв'язки, легкі інтрижки перевести в фазу серйозних відносин і зберігати вірність половинці!

На службі все відмінно, перетинаєте доленосну трудову фінішну смугу. Наступний марафон несе успішні професійні досягнення та кар'єрні перспективи (на півтора року). Нарешті займетеся тим, що призначено природою.

СТРІЛЬЦІ. Запрягайтесь у трудовій віз і наполегливо тягніть його. Зараз саме життя і є для вас роботою, де службові зобов'язання з творчим горінням дадуть багатий урожай. Стимул і продуктивність там, де добре платять, за низьку плату не продавайтеся, працьовитість "на шару" заради престижу не в ваших правилах.

Тверезий розрахунок, гармонія емоцій і здорового глузду – ось ваш орієнтир в сердечних і побутових справах.

На таємному фронті розпечена атмосфера, є ризик стати жертвою гіпнотичного впливу.

Якщо хворієте, це результат накопичених протягом року стресогенних навантажень, де зцілення проходить через болячки. Уникайте авторитаризму, не командуйте, ваш диктаторський поїзд (на якому мчали, одержимі кар'єрними та бізнесовими амбіціями, півтора року) пішов.

КОЗЕРОГИ. Пориньте в казку під назвою "блаженна любов" і пийте з обранцем серця чашу насолод до дна. У мистецтві любовної магії вам рівних не буде! Облаштовуйте особисте щастя, зміцнюйте гарячими почуттями союз. Ви особистість духовно багата – це головне, а плотські втіхи прикладуться. Рідну оселю – арена, де приплив романтизму досягне піку, тому не розпиляйтеся на швидкоплинні пригоди, а поспішайте з радістю додому.

На роботі все чудово, трудіться і завойовуйте кар'єрні бонуси!

Якщо обставини заганяють в "стійло", не бунтуйте. Самота корисна, але вра^-^те: ховаючись від соціуму (де ви в даний момент потрібні) за принципом "моя хата з краю", ризикуєте потрапити в капкан нечистого і захворіти. У багатьох хвороби мають психосоматичну причину.

ВОДОЛІЇ. Якщо ви наполегливо стоїте на граніті життєвих принципів, пронизаних практицизмом і вигодою, благополуччя сім'ї, рідних на першому плані – це прекрасно. Так тримати!

Вертикаль "батьки-діти", "начальник-підлеглий" потребує термінової модернізації. Щоб не нагнітати в будинку напружену атмосферу, більше рухайтеся, спілкуйтеся, розширюйте коло знайомств. Навіть випадкові романтичні захоплення можуть для одиноких перерости в серйозний зв'язок.

Зараз ви маєте блискучу ерудицією, ходяча енциклопедія, діліться цим скарбом. Якщо потрібно комусь дати мудру пораду, слушне зауваження, зробіть це.

Навіть перший зустрічний для вас є посланником долі за знаннями.

А ось перемивати чужі кісточки, критикувати протипоказано, нікого не судіть, і не судимі будете.

Навколишній світ відкриє ласкаві обійми (на півтора року) смиренним і лагідним Водоліям, де буяє не ексцентричне "Я", а гармонійне "МИ".

РИБИ. Щоб отримати максимум користі від збігу обставин, мистецтво настояти на своєму, задіявши внутрішню прозорливість і раціоналізм, стане безцінним козирем при впровадженні творчих ідей, реалізації, на перший погляд, фантастичних планів.

Дерзайте, за вашими авторськими пропозиціями майбутнє! Будьте в курсі всіх новин, всебічна обізнаність, інтуїція – запорука правильних рішень в складних ситуаціях.

Ось-ось має бути випурхнути з клітки обставин, де мучилися півтора року. Пощастить знайти хорошу роботу (діапазон можливостей широкий), поліпшити здоров'я.

Під рідним дахом активна пора, поважайте сім'ю, яка вас, безсумнівно, любить, але ймовірно, ці почуття глибоко приховані. Якщо партнери зацікавлені в ваших ресурсах (сердечних, матеріальних), не відмовляйте їм, будьте щедрими і все повернеться сторицею!

А ось завзятим бізнесменам, кар'єристам, які зловживають юридичними і духовними законами, чорт грає на дудці.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (1)
hooly 7 травня 2017 23:18
Не нравится 0 Нравится
Де ще цей 2018 рік?
Цитировать          1
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: