spot_img
18.8 C
London
додомуУкраїна і світВ Угорщині на Дунаї зіткнулися два українських теплоходи

В Угорщині на Дунаї зіткнулися два українських теплоходи

В Угорщині на Дунаї зіткнулися два українських теплоходи

На річці Дунай, в територіальних водах Угорщини, зіткнулися два судна, що належать Українському Дунайському пароплавству.

Як повідомили УНІАН у прес-службі УДП, зіткнення сталося в п\’ятницю, 5 травня, на 1730 км річки Дунай.

«При розходженні теплохід «Іркутськ» лівим бортом (секції УДП-442) його каравану навалив на лівий борт пасажирського теплохода «Молдавія», – повідомили у прес-службі. В результаті події забруднення навколишньому середовищу і водотічності корпусів немає, судна не втратили морехідних властивостей. Жертв немає.

В даний час розслідуванням інциденту займається угорська влада. Крім того, в УДП відзначили, що, згідно з «Інструкцією щодо дій посадових осіб у аварійних ситуаціях», з моменту отримання інформації про НП у пароплавстві працює аварійний штаб. Останній координує дії з мінімізації втрат, забезпечення завершення поточного рейсу теплохода «Молдова», а також подальшого аварійного ремонту судна та секції УДП-442.

Також відзначається, що на пасажирському теплоході «Молдавія» екскурсійна програма рейсу виконується у штатному режимі. Довідка УНІАН. Українське Дунайське пароплавство – національний перевізник вантажів і пасажирів у Дунайському басейні й одне з найбільших транспортних підприємств у Європі. Компанія здійснює близько 25% транспортних перевезень по Дунаю.

Останні новини:

До теми: