spot_img
18.8 C
London
додомуОстанні новиниАстрологи назвали сприятливі дні для покупок, подорожей і нових проектів

Астрологи назвали сприятливі дні для покупок, подорожей і нових проектів

Астрологи назвали сприятливі дні для покупок, подорожей і нових проектів

Астрологи назвали вдалі для покупок і подорожей дні і порадили, перш ніж щось починати, краще порадитися з зірками.

\”Якою буде ваша подорож – вдалою чи ні – залежить від того, коли ви відправляєтеся в подорож, – розповідає ведичний астролог Таніта Талі. – Вибирайте для цього гарні дні, і тоді ваша подорож буде чудовою, принесе масу позитиву і сприятливих результатів\”.

Так, наприклад, у травні в дорогу можна сміливо вирушати 8, 17 і 29 числа. Штурмувати ринки, торгові центри та магазини зірки дозволяють 7, 8, 17, 30 травня. Якщо ви купите що-небудь в ці дні, цей предмет прослужить вам довго, буде приносити позитив. А ось від придбань у вівторок і суботу краще відмовитися. Речі, куплені у вівторок, швидко ламаються, рвуться. А в суботу – швидко зношуються і старіють. До шостого травня – ніякого шопінгу. Не варто купувати в перший тиждень травня техніку, електроніку, телефони. Це час зростаючого Місяця, а це значить, що вигідні покупки зробити буде набагато складніше: продавці зараз не особливо розташовані продавати гарні речі з великими знижками. Крім того, є великий ризик, що покупка виявиться невдалою і її доведеться повертати або міняти.

Зі слів астрологів, сприятливі дні для старту нових проектів в травні 2017: 7, 8, 17, 30.

\”Все, що ви почнете в ці дні, дасть чудові плоди, – уточнила Таніта Талі. – Всі дії будуть позбавлені перешкод і принесуть позитивні результати. Це хороші дні для успішних дій і намірів, важливих церемоній, нових проектів\”.

Цей же період відмінно підходить для наведення краси. Будь-які процедури будуть сприятливі. На зростаючу місяць – 7 та 8 травня, 30 травня можна здійснювати процедури краси, мезотерапію, уколи краси, якісь серйозні процедури, що поліпшують вашу зовнішність. 17 травня – гарні процедури очищення.

Нагадаємо, за прогнозами астрологів, буйний норов тваринного -символу 2017 року принесе в життя представників всіх знаків зодіаку безліч несподіванок, проте багато з них все ж виявляться приємними.

Джерело

Останні новини:

До теми: