spot_img
23.7 C
London
додомуУкраїна і світШвейцарська розвідка попередила про ризик терактів у Європі

Швейцарська розвідка попередила про ризик терактів у Європі

Швейцарська розвідка попередила про ризик терактів у Європі

Ризик ісламістських атак у Швейцарії, як і інших країнах Європи, залишається підвищеним, застерегла розвідка країни. Питання не в тому, чи буде скоєний у Швейцарії теракт, а в тому, коли, констатував міністр оборони.

Ризик екстремістських атак у Швейцарії залишається підвищеним. У Європі слід очікувати подальших терористичних нападів із боку \”Ісламської держави\” та її симпатиків. Такого висновку дійшла Розвідувальна служба Конфедерації (Nachrichtendienst des Bundes) у своїй щорічній експертизі з питань безпеки, оприлюдненій у вівторок, 2 грудня, як повідомляє УНІАН. \”Рівень терористичної загрози в Швейцарії залишається підвищеним\”, – цитує звіт швейцарської розвідки інформагенція Reuters.

Найбільша небезпека виходить від окремих осіб та малих груп, які радикалізуються під впливом \”Ісламської держави\” та можуть як організовувати атаки в Швейцарії, так і використовувати цю країну як базу для організації нападів у інших місцях, ідеться в документі. Швейцарська спецслужба ідентифікувала понад 500 пов\’язаних зі Швейцарією інтернет-користувачів, які поширюють ідеї \”джихаду\” в соцмережах. Очевидна загроза виходить і від радикалів, які повертаються з охоплених війною країн, таких як Сирія та Ірак, вказують у розвідці. Щоправда, останнім часом кількість осіб, які виїжджають зі Швейцарії до цих країн, зменшилася.

Останні новини:

До теми: