В інтернеті з’явилося чимало шахраїв, які пропонують придбати готові відповіді до завдань зовнішнього незалежного оцінювання з різних пердметів, що стартує через місяць, проте пропонована інформація є фальшивою.
Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.
В центрі зазначили, що укладання тестів і друк сертифікатів здійснюють в умовах суворої конфіденційності.
Тому наполегливо радимо не користуватися послугами шахраїв, адже Ви неодмінно будете ошукані. Інформацію про виявлені оголошення та шахрайські пропозиції буде передано до правоохоронних органів для реагування,
– запевнили в УЦОЯО.
Натомість в центрі порадили для підготовки до тестування користуватися програми ЗНО, затвердженими Міносвіти, а також послуговуватися характеристиками сертифікаційних робіт, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.