Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 23-29 квітня: Овнам варто прикусити язика, а Козероги піднесуться до романтичних вершин

Гороскоп на 23-29 квітня: Овнам варто прикусити язика, а Козероги піднесуться до романтичних вершин


Що готують нам зірки? Відомий астролог Любов Шехматова підготувала прогноз на тиждень.

ОВНИ. Сфера життєвих цінностей, об'єктивність самооцінки – найактуальніша. Репертуар бажань кардинально змінюється: те, чого хотілося раніше, вже не суттєво. Перегляньте своє ставлення в сфері "беру" – "даю", зробіть ревізію прибутків, витрат, дбайливо використовуйте природні ресурси.

На службі – дежавю, доведеться добре попрацювати, щоб завершити недоробки, позбутися від трудових хвостів. Перш за все – стежте, щоб не допустити помилок в робочих документах, перевіряйте достовірність будь-якої інформації.

Язика прикусіть, не будьте настирливими. Так, ви розумні, винахідливі, але зараз висловлюватися і блищати ерудицією слід тоді, коли попросять. Ефект буде потужнішим. А невчасно вставлені "п'ять копійок" тільки нашкодять репутації.

Шлюбні узи благословенні, бережіть їх, а думки про розлучення женіть геть.
Тримайтеся за Близнюків.

ТЕЛЬЦІ. Це тиждень духовного преображення і внутрішньо ви готові зробити стрибок на вищий щабель досконалості! Подбайте про зовнішність, поновіть по моді гардероб і зачіску. Поставте хрест на поганих звичках і запаліть серце любов'ю, а очі сексуальним блиском, тоді супутник залишиться на прив'язі і суперниць як вітром здує!

Про потаємне не базікайте: тихіше їдеш – далі будеш. У соціумі ви як риба в воді: тактовні, елегантні, тонко відчуваєте настрій публіки, тому на брак гідних друзів скаржитися не доведеться. Ви завжди зможете заручитися їх підтримкою, якщо виникнуть невідкладні проблеми. Саме стара гвардія подруг і товаришів, колег по роботі вас не підведе. Головне – уникати фінансових непорозумінь і розплатитися з кредитами.

Якщо вам хтось не повертає борги, на жаль, тиснути безглуздо, збільшите розбіжності. Тут орудує лукавий.

Контакти з Рибами зумовлені кармічно.

БЛИЗНЮКИ. Якщо опинилися в принизливій ролі "цапа-відбувайла" – не нарікайте, це на благо. Будьте чесними з собою та оточенням, мужньо визнайте приховані слабкості, які зараз активізуються. Так, ви не святі і маєте право на помилки.

Вибачте кривдників, прагніть до співчуття і благочестя в будь-яких хворобливих ситуаціях. Чистота совісті, матеріальні пожертвування – запорука душевного і фізичного здоров'я. Займайтеся благодійністю, коли поруч бідолаха – це ваш "клієнт".

У дружніх рядах витає дух минулого, зробіть тут "ревізію", все обміркуйте. Можливо, з деякими особами, що гальмують духовну еволюцію, вам уже не по дорозі. Зараз потрібна точка опори, надійна і прогресивна. З домочадцями теж слід подружитися, заховайте виховний "напилок" і будуйте стосунки на братській доброзичливій ноті.

По можливості більше відпочивайте, займайтеся улюбленою справою, творіть в задоволення. Кар'єрні амбіції, боротьба за престижний статус-тема вчорашнього дня.

Овни і Скорпіони максимально в вас зацікавлені.

РАКИ. У дружній сфері – "перезавантаження", де слід відсіяти зерна від плевел, щоб в майбутньому траєкторія долі була успішною. Зараз ви вийшли на пік кар'єрної і соціальної активності (куди йшли рік), де слід мати справу з людьми близькими по духу. Поставтеся серйозно до нових знайомств і розвивайте стосунки в ключі самовіддачі.

На службі триває чистка авгієвих стаєнь. Якщо здається, що вкладаєте занадто багато сил в роботу, а результат мізерний – це помилка. У професійній сфері відбувається активне відпрацювання накопичених кармічних боргів, що ігнорувати заборонено. Саботажникам і ледарям шлях успіху буде перекритий. І вра^-^те: лукавий буде спокушати самих виконавчих і відповідальних "орачів", щоб посіяти розбрат з начальством, колегами.

Тельці і Леви чудово доповнять вас.

ЛЕВИ. "Переформатування" торкнеться кар'єри і бізнесу. Приготуйтеся до реорганізацій зі зміною виду діяльності, зміною керівництва і службового статусу. Це повчальний урок долі тим, хто збився з правильного шляху (за минулий рік) і запізнився з реалізацією професійного покликання, яке є природним даром. Озирніться назад, зараз йде "девальвація" духовних цінностей, вам слід переосмислити все, відкинувши "те", що себе віджило, і налаштувати життєвий камертон на нові прогресивні вібрації. Саме тоді реалізуються заповітні бажання.

Зайвого не беріть, якщо вам щось не дають, шкодують – так треба. Це доля підводить справедливий баланс за період 8-10 років.

Тим, хто страждає від любовних невдач, порада: зберігайте світлий розум і не кидайтеся стрімголов у вир романтичних пригод. Це спокуса від нечистого.

ДІВИ. Для підзарядки життєвого акумулятора вам доцільно більше подорожувати. Відправляйтеся в далеке турне, зустріч з іншими звичаями, культурою принесе сюрпризи, і, врешті-решт кардинально вплине на філософський світогляд. Обличчям до обличчя обличчя не побачити, все хороше бачиться здалеку.

Зараз ваша самореалізація залежить від інтересів, бажань і запитів оточення, партнерів (ділових, шлюбних). Вони – минулі кредитори. Смиренно "топчіть воду в ступі", працюючи на віддачу, це відповідальний кармічний борг, де бунтувати собі на шкоду. Без розплати далі рух долею заблокується.

З домочадцями відносини напружені, в родині потрібно ходити по струнці, боротися зі спокусами, щоб не зруйнувати особисте життя.

Тримайтеся за Стрільців.

ТЕРЕЗИ. Прийшла пора моральної та матеріальної розплати, термінового виконання боргових зобов'язань. Не засмучуйтеся, а радійте, все закономірно. Будь-які ресурси, незаслужено "прихватизовані" протягом року, тепер доведеться повернути. Розра^-^теся з боржниками, тоді і вам доля поверне все, що заборгувала!

Якщо з кимось в "контрах" – шашки сховайте, йти в штикову атаку – собі на шкоду. Дотримуйтеся дипломатичної стратегії. Місія миротворця визначена вам Творцем і нехтувати нею – йти проти його волі.

Зберігайте гармонійний мікроклімат в службовому колективі, нікого не підводьте, уникайте дволикості. Якщо робочі обов'язки обтяжують, змиріться, прийде час – і вас від них звільнять.

СКОРПІОНИ. Ви потрібні всім! Ідіть назустріч, об'єднуйтеся і будуйте спільні справи на фундаменті взаємних інтересів і дотримання небесних і юридичних законів. Зловживати не можна! Поруч з вами в одній упряжці повинні крокувати особи високої моральної "закваски".
Партнери (і шлюбні теж), що не вписуються в вимоги долі, повинні перетворитися або зійти з орбіти. І не шкодуйте, вони – баласт, який перешкоджає розвитку!

На службі – ретроградна смуга, надолужуйте прогалини в роботі, підтримуйте благородні лицарські відносини в колективі і пам'ятайте: "служба службою, а дружба дружбою". Звалювати в купу ці поняття не можна, фільтруйте!

Якщо пристрасні особисті бажання поселились в голові і затуманюють розум – це демонічні фокуси. Боріться з проклятими!

СТРІЛЬЦІ. На службі – процес "трансформації", намічаються кадрові перестановки з новим колом зобов'язань і зміною умов праці. Роботи і додаткові повноваження додадуться, і зарплата теж. Не перетворюйтеся заради грошей в трудоголіка: механічна робота шкідлива, огрубляє емоції, заземлює душу, що загрожує втратою здоров'я. Стресові перевтоми (застереження тим, хто підробляє на стороні) протипоказані!

Підійдіть творчо до доручених завдань, своєчасно і артистично перевтілюйтеся в потрібні ролі (начальник-підлеглий), міняйте "костюми", ця гра вам давно знайома. Нічого нового. Головне натиснути вчасно в архівах пам'яті потрібну кнопку. І не давати волю деспотичним нахилам. Для активних ініціативних дій (до 25 серпня) період несприятливий.

КОЗЕРОГИ. Вам призначено піднятися з глибин песимізму до вершин романтичного блаженства і оцінити всю красу буття. Розслабтеся, життя – це спектакль, важливо розробити власний сценарій, змінити правила гри, маски, ролі, і з захопленням розважитися. Ніяка рутина не повинна затьмарити радість святкового настрою!

Ваше завдання – створити міцний і щасливий любовний союз, дерзайте!
Під рідним дахом витає дух минулого, тому пориньте в ностальгію, зробіть роботу над помилками, щоб реставрувати стосунки з родиною. А особливо з юними чадами.
На робочому фронті починається динамічна смуга (до 21 червня), доведеться попрацювати (на основний і "лівій" роботі). Але шкурка варта вичинки. Праця матеріально окупиться: в матеріальному плані пощастить.

Якщо серйозно хворієте – причина недуги психосоматична, йде кармічна розплата за багато років. Плюс ви схильні до руйнівного самонавіювання.

ВОДОЛІЇ. Сімейні проблеми штурмують, вимагаючи реорганізації, б'ють по психіці, позбавляючи рівноваги. Все, що тут відбувається, непідвладне вашій волі – ви пожали заслужене. Смиренно пристосовуйтеся і благородно служіть на благо рідних, зміцнюйте сімейне благополуччя. Матеріальний аспект нині грає ключову роль.

З сусідами, братами і сестрами відновіть відносини (ближній сусід краще далекого родича), так треба. Тут перспективні шанси.

У шлюбних пар – цікавий період, бажання партнера є доленосним завданням, стимулом до дій і інтенсивному духовному розвитку. А власні потреби для більшості – регресивні, оскільки є продуктом егоїзму. Коли щось терміново знадобилося – не поспішайте смітити грошима, "сім разів відміряйте, один – відріжте".

Якщо поруч несподівано виникли з минулого старі друзі, значить "щось" незавершене залишилося в стосунках і потребує доопрацювання. Будьте уважні, це не випадково!

РИБИ. Вам відведена роль невтомної бджілки-трудівниці, яка щороку збирає крапля за краплею нектар в стільники щастя, отримуючи максимум користі із зустрічей, знайомств, ситуацій, які є не випадковими, а кармічно обумовлені.

Магічна чарівність плюс всебічна поінформованість сприятиме домовленостями з людьми на будь-яку тему, вирішення актуальних питань, що несуть успішну перспективу. Якщо дії партнерів (ділових, шлюбних) резонують з особистими потаємними бажаннями – це чудово. Ви на коні! Хоча, тимчасово слід натягнути поводи і не мчати божевільним темпом.

У бізнесменів і кар'єристів смуга (до 9 листопада) спокус. Якщо шеф став самодуром або зловживає повноваженнями – ця "інфекція" може вразити і вас. Напрацьовуйте духовний імунітет.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: