spot_img
23.7 C
London
додомуУкраїна і світЯкий відсоток українців планує відвідати ЄС вже 2017 року

Який відсоток українців планує відвідати ЄС вже 2017 року

Який відсоток українців планує відвідати ЄС вже 2017 року

56% українців планують відвідати Європейський Союз протягом 2017 року. Про це свідчать результати опитування, проведеного Ініціативною групою OpinionFirst.

Серед тих, хто хоче скористатися перевагами безвізу вже в цьому році 48% збираються подорожувати, 4% хочуть вирішити в ЄС бізнес-питання, 3% планують влаштуватися там на роботу, і ще 1% думає про отримання освіти.

27% респондентів зазначили, що вони, на жаль, не мають достатнього фінансового забезпечення, щоб здійснити поїздку в Євросоюз. Ще 6% опитаних поки не визначилися з метою поїздки, але вони планують скористатися безвізом вже в цьому році.

Який відсоток українців планує відвідати ЄС вже 2017 року

В опитуванні взяли участь більше 2000 інтернет-користувачів з усіх регіонів України.

Нагадаємо, очікується, що безвізовий режим з ЄС почне працювати з 11 червня 2017 року. Необхідно пам’ятати, що безвіз не передбачає можливість постійного проживання і роботи в єврозоні, але під час поїздки можна подумати про пошук роботи, сходити на співбесіду або підібрати підходящий виш для навчання. Українці з біометричними паспортами зможуть вільно перебувати в шенгенській зоні не довше 90 днів протягом 180-денного періоду.

Джерело

Останні новини:

До теми: