Вхiд на сайт
Авторизацiя

Український гімнаст Верняєв здобув "золото" чемпіонату Європи

Українець Олег Верняєв виграв чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у румунському Клужі. Наш співвітчизник завоював золоту медаль у багатоборстві.

Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро продемонстрував чудову програму, в черговий раз підтвердивши свій високий клас і майстерність. У цілому за підсумками шести вправ Верняєв отримав від суддів 85,866 балів.

Таким чином Олег захистив свій титул, ставши дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві.

Варто зазначити, що 23-річний уродженець Донецька ще виступить у чотирьох фіналах на окремих снарядах - бруси, кінь, опорний стрибок і вільні вправи.

Пишаємось нашим чемпіоном!

Радіємо разом з батьками Олега, які надихають і підтримують його на змаганнях у різних куточках планети!