Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 17-22 квітня: Тельцям потрібно остерігатися заздрісників, а Терезам слід звести навантаження до мінімуму

Гороскоп на 17-22 квітня: Тельцям потрібно остерігатися заздрісників, а Терезам слід звести навантаження до мінімуму


Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

ОВНИ. Амбітні кар'єрні (бізнесові) плани і глобальні задуми перетворилися в заклятого ворога, якого не приручити, а тільки мирно з ним співіснувати. Чому? З 6 квітня до 2 серпня триває кармічна смуга, змушуючи надолужувати зроблені колись помилки в професійній сфері. Ваше завдання – продуктивно працювати, заробляти гроші і без фанатизму, по-хазяйськи їх витрачати на найнеобхідніше. А якщо сидите на фінансовій мілині, значить, десь промахнулися.

Не бийте ні з ким горщики, утримайтеся від маніпуляційних спокус в подружніх, ділових, посадових відносинах. Терпляче йдіть на компроміс, поставивши на перше місце матеріальну зацікавленість.

З начальством панує антагонізм, на поблажки не розраховуйте.

Зараз лукавий вас вводить в ілюзію, плутає світогляд. В результаті ви помилково ідеалізуєте негідників, а порядних добрих людей сприймаєте, як носіїв зла.

ТЕЛЬЦІ. Відчуття, що ви закуті в кайдани – продукт підсвідомості. Ці бар'єри створили самі. Депресуючи, тікаючи від реальності, прихованих проблем, розчарувань – ви насправді біжите від себе, ігноруючи саморозвиток. Прорвіться крізь уявні психологічні перепони, звільніться всередині, звільниться від таємних страхів, образ, фобій. Уроки минулого підуть на користь, допоможуть позбутися від ілюзій, помилок, усвідомити допущені в минулому році "мінуси", а точніше порушення законів духовної еволюції.

Роботу любіть (вона благословенна), навіть коли працювати доводиться більше інших, згодом все воздасться.

У шлюбі слід проявляти чуйність, милосердя, безкорисливість, шлюбне щастя зараз тримається не на грошах і розрахунку, а на любові.

І будьте напоготові – вам заздрять. Тому нещастя може посипатися саме від замаскованих під ангелів заздрісних людей.

БЛИЗНЮКИ. Незадоволеність особистим життям скалкою сидить всередині, але це стосується егоїстів. Якщо ваше серце випромінює любов, все буде добре. Ви атлант домашнього благополуччя і вірний партнер, якого демонічні вибрики супутника не повинні вибити з сідла. Дипломатично контролюйте його дії. Дисгармонія в союзі – мінне поле. Сім'я – це маяк прогресу і жертовний вівтар, куди потрібно направляти сили, не чекаючи миттєвої віддачі. А бізнес, кар'єра тільки висмоктують дорогоцінні енергоресурси. Тому, пірнувши з головою у роботу, знайте: шкурка вичинки не варта.

РАКИ. Задовольняйте кар'єрні амбіції за рахунок модернізацій на професійному фронті. Зараз ви на піку досягнень престижного статусу в соціумі, це підсумок минулої діяльності, вище стрибнути не вдасться. Розгрібайте старі трудові завали, підтримуйте гармонійний мікроклімат в колективі, де виникнуть непорозуміння. Якщо мучить незадоволеність, міняти місце роботи сенсу немає. Ваша мета – підтримувати з оточуючими відносини на доброзичливій ноті, догоджати роботодавцям і діловим компаньйонам. Справжня дружба нині освячена благодаттю.

ЛЕВИ, "погода" в соціумі працює на вас. Саме час завоювати популярність, максимально "розкрутити" імідж, прорекламувавши свої досягнення, таланти. Подорожуйте, експериментуйте з життям, долайте рубежі власних кордонів, вчіться відчувати і дивитися на світ по-новому, розширюючи звичні уявлення про дійсність, міняйте погляди на багато речей! І обов'язково постарайтеся проникнути і зрозуміти суть чужих культур, віросповідань. Все пізнається в порівнянні, в тому числі і духовні цінності.

У бізнесі, кар'єрі все чудово. І тільки в інтимній сфері пробігла чорна кішка, тут ви нещасні. Втім, не зациклюйтеся на цих мінусах, сподівайтесь на професійні перемоги, вони компенсують всі засмучення.

ДІВИ. Захоплюючий еволюційний процес передбачає зіткнення з екстремальними ситуаціями і речами, яких ви в глибині душі дуже боїтеся. Оголосіть бій страхам і мужньо пірнайте в бурхливу течію життя, ризик – місія благородна. І пам'ятайте: те, що вас не зламає, зробить сильнішими! Стресові обставини, де символічно "помрете" і "відродитесь" з попелу випробувань – на благо.

Якщо сімейне вогнище перетворилося в арену зведення рахунків з домочадцями, "побут пригнічує", поглинаючи дорогоцінні сили, будьте смиренні і не зганяйте зло на благовірних. У шлюбі ви командир, мудрий, практичний, а істерики – це недолік супутників, нехай випускають емоційний пар! Довіряти тепер їм кермо влади не можна.

ТЕРЕЗИ. На кін поставлено майбутнє ділових союзів, шлюбних відносин. Ваші партнери владні, презентабельні, але і бунтарі, готові на непрогнозовані фокуси, щоб піднятися, зробити по-своєму. Тому не пріть як танк – нашкодите. Балансуйте на компромісній хвилі. Матеріальна сфера вимагає порядності та високої фінансової дисципліни. Якщо робота обтяжує, але служить хлібним місцем, відмовтеся від додаткових службових обов'язків, замовлень. Зведіть до мінімуму навантаження і не спалюйте себе на трудовому поприщі. Можливо, ліві підробітки зараз є прибутковим джерелом, але насправді вони гальмують розвиток і руйнують здоров'я. Краща підзарядка – це хобі і творче заняття.

СКОРПІОНИ. Коло службових повноважень розширюється. У вас колосальна працездатність, в пориві трудового ентузіазму здатні гори перевернути, що дає шанс зміцнити кар'єрні та матеріальні позиції, дати поштовх бізнесу. Але будьте обережні, зараз ви пов'язані старими дружніми узами з співробітниками, де, як з'ясується, не всім можна довіряти. Об'єднуйтеся тільки з надійними, перевіреними в "боях" партнерами, друзями-колегами.

Взяти під контроль ситуацію не намагайтеся, поки грайте за чужими правилами, підтримуйте ініціативи оточуючих.

"Ліві" пригоди небажані, але якщо потрапили в романтичні тенета, приготуйтеся до розчарувань. Це пережитки кармічного минулого.

Лукавий причаївся в сфері бажань, якщо чогось дуже хочеться, читайте молитву ... І не смійте нікому заздрити!

СТРІЛЬЦІ. Потреба бути в центрі уваги, дефілювати на публіці цілком природна, зараз життя – це театральна сцена для реалізації талантів, де ви сам собі режисер, актор, продюсер. Але наскільки ця гра до вподоби навколишній аудиторії – питання складне. Догодити всім неможливо. Уникайте незнайомих осіб, згуртовуйтесь з тими, хто вам симпатичний, схвалює дії, з ким відчуваєте душевну, інтелектуальну спорідненість, єдність інтересів. І головне – не розгубіть старих друзів.

Ваше завдання – отримати перепустку в казку романтики, де не існує кордонів між дружбою і любов'ю.

У бізнесі, кар'єрі урожайна пора, дотримуйтеся посадової субординації, вчіться грамотно керувати і підкорятися.

А вдома не перетворюйтеся в тирана. Насправді це підступи нечистого, провокуючого вас на гріховні дії. Бідолахи домочадці зовсім не винні.

КОЗЕРОГИ. Ви продовжуєте метатися між сім'єю і роботою. Якщо під рідним дахом творче "Я" палає ентузіазмом, в професійній сфері, бізнесі навпаки – суцільний ретроград. Надолужуйте прогалини в роботі, допрацьовуйте незавершені справи. Опановуйте ролі керівника і підлеглого, удосконалюйтеся як фахівець. Зловживання повноваженнями протипоказано.

Зараз для публіки ви взірець моральності, тому не живете з особами, які збивають з духовного шляху, уникайте випадкових знайомств. Слід мати справу тільки з особами високої духовної культури, відвідувати святі місця, подорожувати далі від будинку.

Дітям, улюбленим судилося грати доленосну роль.

Якщо дошкуляють хвороби, це кармічна розплата за багаторічні минулі помилки, а у деяких "завдяки" пристріту, прокльонам.

ВОДОЛІЇ. Свіжі різноманітні враження для бадьорості духу вам потрібні, як повітря! Подорожуйте, розширюйте дружнє оточення, спілкуйтеся з цікавими неординарними особистостями, обмінюйтеся інформацією, діловим досвідом. А ось на особисті бажання, які каменем висять на шиї, доведеться поставити крапку. Не впадайте у відчай, так треба. Доля вилучає те, що вам насправді на шкоду.

Шлях прогресивного розвитку – сім'я, домашнє господарство. Займайтеся побутовими проблемами, наводьте порядок в домі, дачі, працюйте в саду, на городі. Земля-матінка, природа зараз дарує благодать, заряджає колосальною енергією і здоров'ям.

РИБИ. Сфокусуйте свідомість на глобальних цінностях. Що для вас найдорожче на даному етапі буття? Якщо матеріальні блага, особисте щастя – це нормально. Працюйте, добути грошей пощастить неординарним способом, робіть важливі покупки.

З диктаторськими замашками пора давно розпрощатися (зруйнуєте здоров'я). Зараз ви багаті душевною красою, але, на жаль, флюїди чарівності, що йдуть зсередини багатьом (духовно незрілим), як більмо в оці – дратують.

Тому не лізьте на рожен, уникайте кар'єрних штурмів, покровитель-начальник зовсім не такий благородний, як здається, а навпаки, деспотичний і може нашкодити. Зате друзі, сусіди, колеги, рідні, шлюбні супутники стануть прекрасною опорою.

Риби-керівники: зловживати посадовими повноваженнями, "підсидіти" конкурента небезпечно. Це від лукавого.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: