spot_img
18.5 C
London
додомуЕкономікаОфіційно: Гонтарева йде у відставку

Офіційно: Гонтарева йде у відставку

Голова НБУ заявила про свій вихід з посади і чекає на рішення президента Порошенка

Офіційно: Гонтарева йде у відставку

Голова Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева офіційно заявила про те, що написала заяву про відставку.

\”Після майже трирічного терміну перебування на посаді голови Національного банку я прийняла рішення залишити цю посаду і залишити центральний банк\”, – заявила Гонтарева.

На думку голови НБУ, своє завдання вона виконала.

\”Я вважаю, що моя місія повністю виконана, реформи проведені. Сподіваюся, що президент найближчим часом прийме моє прохання про відставку\”, – додала Гонтарева.

У відставку Гонтарева йде з 10 травня, попередивши про це, згідно з правилами, за місяць. Однак якщо Верховна Рада проголосує за відставку голови НБУ раніше, Гонтарева покине посаду згідно з рішенням парламенту.

\”Якщо Верховна Рада проголосує за моє звільнення раніше цього терміну, я піду з цієї посади раніше. Вже від сьогодні готова доповісти на пленарному засіданні Верховної Ради про результати моєї діяльності на посаді голови Нацбанку. Я готова доповідати в будь-який час, який буде визначено Верховної Радою\”, – пояснила Гонтарева.

Голова НБУ запевнила, що інших змін у складі правління Національного банку не станеться.

\”Також не буде змін в політиці центрального банку. Плаваючий валютний курс, інфляційне таргетування, сучасний центральний банк – все те, за що я і моя команда так довго боролися, залишається незмінним. …Національний банк продовжить послідовне втілення тієї політики, яку ви бачили протягом мого головування\”, – заявила Гонтарева.

Джерело

Останні новини:

До теми: