Вхiд на сайт
Авторизацiя

Весняна зима: Буковель засипало снігом (ФОТО)

Весняна зима: Буковель засипало снігом (ФОТО)
На відомому курорті триває лижний сезон, хоча погода в цей час досить мінлива. Сніг почав падати вчора ввечері та продовжувався вночі. До ранку насипало 25 сантиметрів.

«25 см пухлого за ніч! Фантастика», - пишуть на сторінці Буковелю у Фейсбуці та додають фотографії.

Відтак, на курорті готуються до масового спуску в купальниках, який відбудеться завтра, 8 квітня, о 11.30 годині. До слова, у цей період тут найнижчі ціни на скі-паси, наприклад, цілий день катання обійдеться у 350 грн, а півдня – 200 грн.

Весняна зима: Буковель засипало снігом (ФОТО)
Весняна зима: Буковель засипало снігом (ФОТО)



Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: