spot_img
23.7 C
London
додомуСуспільствоПрезидент дав доручення Збройним Силам про припинення вогню з 1 квітня в...

Президент дав доручення Збройним Силам про припинення вогню з 1 квітня в зоні АТО

Президент Петро Порошенко повідомив, що українська сторона запропонувала оголосити про припинення вогню перед Великоднем, хоча й без великого оптимізму оцінює дотримання домовленостей противником.

Президент дав доручення Збройним Силам про припинення вогню з 1 квітня в зоні АТО

«За моїм дорученням наша делегація в Мінську запропонувала оголосити перед Великоднем припинення вогню. На жаль, ми не маємо великого оптимізму, що та сторона буде дотримуватись досягнутих домовленостей, але життя і здоров’я кожного українського воїна є найбільшою цінністю», – сказав Глава держави під час спілкування зі ЗМІ в рамках робочого візиту на Мальту.

Президент зазначив, що необхідно діяти рішуче для того, щоб забезпечити припинення вогню, відведення важкої техніки і артилерії. Саме це є ключовими пунктами Мінських домовленостей і рішення Ради національної безпеки і оборони.

«Ми подивимось як з 1 квітня ці домовленості будуть виконуватись», – зазначив Петро Порошенко.

На уточнююче запитання журналістів, чи готова українська сторона до режиму припинення вогню, Президент відповів: «Я надав всі необхідні команди і Генеральному штабу, і Міністру оборони».

Петро Порошенко додав: «Це ще раз спростовує російські твердження про позицію української сторони як неготової до миру. Навпаки, ми послідовно всі три роки не просто декларуємо, але і доводимо, що українська сторона за те, щоб забезпечити режим припинення вогню, виведення російських військ, отримання контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону і відновлення українського суверенітету над окупованим Донбасом і Кримом».

Останні новини:

До теми: