spot_img
18.5 C
London
додомуУкраїна і світРосійській військовий експерт розкрив подальші плани Кремля щодо війни на Донбасі

Російській військовий експерт розкрив подальші плани Кремля щодо війни на Донбасі

Російській військовий експерт розкрив подальші плани Кремля щодо війни на Донбасі

Найближчим часом Росія посилить тиск на Україну та очікуватиме серйозну внутрішньополітичну кризу в Україні. Про це заявив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер в ефірі \”Радіо Свобода\”.

За його словами, Москва переконана, що Україна дуже ослабла і може розвалитися навіть без сторонньої допомоги.

Росія продовжить тиснути різними способами. Триватиме ескалація, найближчі місяці вона буде поступовою. У Москві чекатимуть, що Україна впаде сама,
– наголосив він.

За словами Фельгенгауера, Росія спробує спровокувати масштабну внутрішньополітичну кризу в Україні.

\”Якщо нічого з цього не вийде, яке ухвалюватимуть рішення – не знаю. Загроза є. Загроза – це не стовідсотково. Обійшлося у 2015-у, 2016-у. Можливо, обійдеться і цього року\”, – додав експерт.

Окрім того, він наголосив, що Росія так само не володіє безмежними ресурсами. А частина російського населення теж починає стомлюватися від війни в Україні та в Сирії. Однак в Росії попри настрої самого населення готуються до глобальної війни.

Під це (глобальну війну) зуміли отримали вже трильйон доларів. Це не значить, що вони хочуть воювати, вони до неї готуватимуться, як в часи Холодної війни, як в радянський час, і робитимуть все, щоб підтримувати рівень загрози, який буде достатнім для того, щоб отримати необхідних фінанси,
– заявив Фельгенгауер.

Останні новини:

До теми: