spot_img
13.6 C
London
додомуКриміналОтруєння школярів на Закарпатті: розпочато кримінальне провадження

Отруєння школярів на Закарпатті: розпочато кримінальне провадження

Для встановлення всіх обставин та винних осіб в поліції розпочато кримінальне провадження за фактом отруєння понад десятка дітей в с.Нижнє Селище Хустського району

Отруєння школярів на Закарпатті: розпочато кримінальне провадження

Наразі громадськість та представники ЗМІ активно цікавляться у поліції ситуацією, яка склалася в с.Нижнє Селище Хустського району. Там в інфекційну лікарню з харчовим отруєнням потрапило 13 дітей: семеро віком 7 років, п’ятеро віком 10 років та одна дванадцятирічна дитина.

Слідчі Хустського відділу поліції вже розпочали за даним фактом кримінальне провадження. Дану подію кваліфікують за ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України, тобто порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням. Наразі поліцейські проводять огляди в приміщеннях школи, в якій навчалися потерпілі та спілкуються з ними та їхніми батьками і педагогами.

В ході досудового розслідування будуть встановлені всі обставини ситуації, що склалася та встановлюватимуться винні, яким згідно санкції статті загрожує штраф, арешт до шести місяців, або ж максимально – позбавлення волі строком до трьох років, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Читайте також: Масове отруєння на Закарпатті: госпіталізовано 13 школярів і вагітну вчительку

Останні новини:

До теми: