spot_img
17.1 C
London
додомуСуспільствоНавколішки ставала перед образом Божої Матері й обіцяла не покинути: сімейна драма...

Навколішки ставала перед образом Божої Матері й обіцяла не покинути: сімейна драма на Закарпатті (ВІДЕО)

На Закарпатті сімдесятирічну пенсіонерку Олену Русин вигнала на вулицю власна донька, відібравши в неї житло обманом.

Навколішки ставала перед образом Божої Матері й обіцяла не покинути: сімейна драма на Закарпатті (ВІДЕО)

Про це йдеться в сюжеті телеканалу СТБ.

Зазначається, що жінка брехнею підсунула пенсіонерці дарчу на будинок. Щойно документ став чинним, вона посеред зими викинула рідну матір на вулицю. Жінку, яка фактично стала безпритульною, прихистили небайдужі сусіди.

\”Вона каже, щоб я йшла на квартиру або в будинок престарілих. А на квартиру я не маю грошей. У мене 1200 гривень пенсія. З чого я за неї заплачу? Я часто хворію, мені треба гроші на ліки\”, – розповіла пані Олена.

Повідомляється, що будинок Русин придбала разом із чоловіком у 70-х роках. Старші діти згодом створили власні сім’ї і роз’їхалися. Коли у 2001 році чоловік помер, із мамою залишилася молодша донька. Вона обіцяла доглядати маму, але слова не дотрималась.

\”Навіть навколішки ставала перед образом Божої Матері, казала, що ніколи не покине. Я й підписала (документ. – Ред.)\”, – зазначила жінка..

За словами адвоката пані Олени, за 20 років із такою цинічністю зіткнувся вперше.

\”Жінка приписана і виселити примусово її можна лише через суд. Вона не мала права її виганяти. Згідно із Сімейним кодексом України, вона мала її утримувати, а не виганяти, як собаку\”, – зазначив він.

Суд оскаржив угоду про дарування, але горе-донька із зятем подали на апеляцію. Нині пані Олена чекає на чергове рішення Феміди.

Останні новини:

До теми: