spot_img
17.1 C
London
додомуУкраїна і світПорошенко ввів санкції проти 5 російських банків

Порошенко ввів санкції проти 5 російських банків

Президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року \”Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)\” щодо низки юридичних осіб.

Порошенко ввів санкції проти 5 російських банків

Про це повідомляє сайт президента.

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства \”Сбербанк\”, ПАТ \”ВіЕс Банк\”, ПАТ \”Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк\”, ПАТ \”ВТБ БАНК\”, ПАТ \”БМ БАНК\” в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов\’язаних з ними осіб.

Як зазначається у відповідному Указі, рішення РНБО було ухвалено відповідно до статті 5 Закону України \”Про санкції\” та з урахуванням пропозицій Національного банку України.

Кабінет міністрів разом із Національним банком України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій та невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, вказаних у рішенні РНБО.
Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів до відповідних юридичних осіб.

Контроль за виконанням рішення покладається на Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело

Останні новини:

До теми: