back to top
spot_img
16.1 C
London
додомуКриміналНа Закарпатті чоловік заявив про грабіж через 5 місяців

На Закарпатті чоловік заявив про грабіж через 5 місяців

За кілька годин співробітники кримінальної поліції Мукачева знайшли осіб, які підозрюються у грабежі. Також знайшла мобільний телефон, який грабіжники відібрали у мукачівця

На Закарпатті чоловік заявив про грабіж через 5 місяців

Вчора, 1 березня, до поліції Мукачева звернувся місцевий мешканець. Заявник повідомив, що ще у вересні минулого року двоє невідомих осіб, застосувавши фізичну силу, відібрали в нього та мобільний телефон. Суму збитку оцінено в 5200 гривень. Поважних причин, чому він не заявляв про злочин 5 місяців, потерпілий назвати не зміг.

Отримавши повідомлення про грабіж та прикмети нападників, співробітники кримінальної поліції встановили та осіб, які підозрюються у злочині. Ними виявилися двоє мукачівців віком 23 та 29 років, обидва вже мають судимості. Підозрювані розповіли, що мобільний телефон вони здали до ломбарду за півціни. Всю виручку чоловіки поділили порівно. Правоохоронці вилучили мобільний телефон. Після проведення всіх необхідних слідчих дій його буде повернуто власникові.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу Украіни, тобто грабіж. Слідство триває.

Останні новини:

До теми: