spot_img
23.7 C
London
додомуОстанні новиниФінансовий гороскоп на березень: Терези в очікуванні прибутку, а Діви – в...

Фінансовий гороскоп на березень: Терези в очікуванні прибутку, а Діви – в пошуку нових проектів

Фінансовий гороскоп на березень: Терези в очікуванні прибутку, а Діви – в пошуку нових проектів

Перший місяць весни стане для всіх знаків зодіаку показовим у фінансовій сфері. Прогнози астрологів на березень опублікувало видання “Сьогодні”.

ВОДОЛІЙ

Прибуткові дні: 5, 8, 20, 27
Збиткові дні: 11, 31
У цьому місяці варто доводити розпочаті справи до кінця, а плутанина минулого місяця повинна владнатися. Можливі конфлікти з партнерами, пов\’язаними з вашими діловими зобов\’язаннями: постарайтеся зосередитися і прийняти це як сигнал і можливість змінити ситуацію на краще. Тут стане в нагоді ваше вміння знаходити нестандартні рішення і діяти оригінально.

РИБИ

Прибуткові дні: 1, 8, 16, 19
Збиткові дні: 2, 29
Березень принесе Рибам багато спілкування. Ви будете динамічно взаємодіяти з оточуючими партнерами та роботодавцями. Можливі цікаві і пізнавальні поїздки. Але уникайте надмірного оптимізму в оцінках – як своїх власних перспектив, так і результатів переговорів. Намагайтеся не брати участь в колективних фінансових проектах, не беріть гроші в борг, утримайтеся від банківських кредитів.

ОВЕН

Прибуткові дні: 2, 6, 9, 16
Збиткові дні: 1, 20, 24, 26
Незважаючи на те що Овни, як зазвичай, будуть домагатися всього вперто і наполегливо, поточні справи будуть того коштувати. Представникам цього знака вдасться вирішити багато важливих справ в свою користь, завести нових друзів і впливових покровителів. У плані кар\’єри стрімкого зростання чекати не варто. Але, працюючи не покладаючи рук, Овни дуже скоро зможуть пишатися своїми професійними успіхами.

ТЕЛЕЦЬ

Прибуткові дні: 1, 6, 19, 30
Збиткові дні: 10, 15, 22, 27
Цей місяць для Тельців – період втілення в життя мрій і різних задумок. Звичайно, не все буде максимально гладко, але більшість з заповітного буде досить близько. Ви захопитеся кар\’єрою, новими проектами і хобі. При цьому ваша енергія приверне до вас на орбіту найнесподіваніших помічників. Намагайтеся довше зберегти свій запал, а також нових і старих знайомих.

БЛИЗНЮКИ

Прибуткові дні: 1, 3, 22, 30
Збиткові дні: 2, 11, 27, 28
У березні за Близнюками успіхи будуть слідувати по п\’ятах. Велика кількість можливостей може навіть вибити з колії, так що обережність не завадить, хоча ризик і буде виправданий. У сфері підприємництва ваші вміння та здібності будуть на висоті. Якщо ж ви найманий працівник, то фінансів вистачить і на необхідне, і на розваги. Ви навіть можете набратися хоробрості і попросити прибавку до зарплати.

РАК

Прибуткові дні: 2, 11, 19, 31
Збиткові дні: 20, 22, 23
Напружений період минулого місяця йде в небуття для тих, хто наполегливо працював і шукав гнучкі рішення. Фінансова стабільність, вдалі поїздки і цікаві пропозиції в плані роботи – у вас на порозі. Для інших місяць пройде без особливих потрясінь: надприбутків не буде, але і грошові втрати не очікуються. Хоча варто заощадити: відкласти великі покупки або знайти варіант подешевше.

ЛЕВ

Прибуткові дні: 1, 2, 18, 24
Збиткові дні: 10, 11, 27, 28
У цьому місяці вас можуть наздогнати старі незавершені справи, про які ви встигли забути. Те, що здавалося непотрібним і проблемним раніше, також цілком може принести прибуток. Так що постарайтеся все, що підкине доля, зробити якісно. Може повністю помінятися ваша система цінностей і пріоритети: не поспішайте рубати зопалу, трощити все старе і кидатися з головою в нове. Тут важлива перевірка часом.

ДІВА

Прибуткові дні: 6, 9, 17, 21
Збиткові дні: 23, 26, 30
У робочих питаннях Діва буде відчувати себе як риба у воді. Це найкращим чином вплине на її професійне зростання і фінансове становище. Намагайтеся також заручитися підтримкою колег: в деяких проектах вона вам дуже знадобиться. Якщо будете сприймати все, що відбувається, як \”немає проблем, є невирішені завдання\”, то з усіх неприємних ситуацій ви будете виходити швидко і легко.

ТЕРЕЗИ

Прибуткові дні: 7, 12, 16, 19
Збиткові дні: 4, 8
Березень дещо відстрочить ваші очікування прибутку. У даній ситуації краще почекати, поки все налагодиться. Не варто запускати нові проекти – непогано постаратися їх доопрацювати і ще раз перевірити всі дані. А ось для завершення розпочатого – цілком підходящий час. Також в цьому місяці добре частіше бувати на людях і брати участь в громадських заходах.

СКОРПІОН

Прибуткові дні: 17, 22, 28, 29
Збиткові дні: 1, 3, 8, 16
Березень виявиться вельми неспокійним, а бажання часто йтимуть врозріз з можливостями. Але якщо набратися життєвої мудрості і професійного спокою, то удача вам посміхнеться вже в другій половині місяця. Ви повернете ситуацію в свою користь, витягнете фінансову вигоду, обзаведетеся корисними зв\’язками і зробите своє існування досить комфортним.

СТРІЛЕЦЬ

Прибуткові дні: 13, 18, 20, 27
Збиткові дні: 2, 6, 9, 10
Період складний і непередбачуваний, коли благі наміри можуть обертатися втратами, а, здавалося б, безнадійні задумки – реальним виграшем. Стрільцям слід просто спостерігати і не поспішати з рішеннями, жити за принципом \”якось воно буде\”. Остерігайтеся спільних фінансових вкладень з ким би то не було. А якщо інакше не виходить, ретельно перевіряйте всі документи.

КОЗЕРІГ

Прибуткові дні: 2, 4, 15, 21
Збиткові дні: 13, 16, 24, 29
У березні праця Козерога буде оцінена по заслугам: ви отримаєте прибуток і розширите свій творчий хист у інших сферах діяльності. Але не варто зупинятися на досягнутому. Всілякі семінари, курси з підвищення кваліфікації – це про вас. Також вра^-^те, що в потоці ейфорії не варто спокушатися на великі і дорогі покупки – вони поки ні до чого. Обмежте себе і в розважальних заходах.

Останні новини:

До теми: