spot_img
9.5 C
London
додомуЕкономікаЯк захистити себе від "карткових" шахраїв: практичні поради

Як захистити себе від \”карткових\” шахраїв: практичні поради

Як захистити себе від "карткових" шахраїв: практичні поради

Українці втрачають гроші з банківських карт через дії шахраїв. Національний банк повідомив, що в минулому році збитки громадян склали 177,2 мільйона гривень. Масштаби зловживань поки не критичні: 0,0037 відсотка від загального обсягу всіх операцій з платіжними картами. У той же час, кількість постраждалих від дій зловмисників зростає.

У закарпатському КОМІНВЕСТБАНКу радять уважніше ставитися до платіжних карт і нікому не повідомляти ніяких даних про них. Незалежно від того, розраховуєтесь ви онлайн, у магазині, через мобільний телефон чи інший пристрій, варто розуміти, що рівень безпеки карткового рахунку у великій мірі залежить й від самого клієнта. Щоб уникнути будь-яких проблемних ситуацій слід дотримуватися декількох простих правил:

– у жодному разі не надавайте нікому ваші персональні дані. В останній час в Україні та Закарпатті зокрема, значно активізувалися «телефонні шахраї», котрі виманюючи у людей усю необхідну інформацію без проблем знімають кошти з рахунків. Якщо до Вас звернулися з подібним запитом одразу покладіть слухавку або видаліть повідомлення, а також зателефонуйте до свого банку-емітента;
– майте звичку відстежувати свої платежі та перевіряти виписки з рахунків. Запідозривши можливу шахрайську активність, негайно зв\’яжіться з фінансовою установою-емітентом вашої картки;
– є й багато інших способів запобігання шахрайству. Наприклад, намагайтесь не натискати на підозрілі посилання, створюйте складні паролі, подрібнюйте старі виписки з рахунків і документи, що містять ваші персональні дані, перш ніж викинути їх у смітник.

Обирайте надійність та сучасний захист міжнародної платіжної системи Mastercard у закарпатському КОМІНВЕСТБАНКУ. Деталі на офіційному сайті банку або в найближчому відділенні фінустанови у вашому регіоні.

Останні новини:

До теми: