spot_img
18.8 C
London
додомуЕкономікаУ Кабміні озвучили три сценарії завершення дії надзвичайного стану в енергетиці

У Кабміні озвучили три сценарії завершення дії надзвичайного стану в енергетиці

У Кабміні озвучили три сценарії завершення дії надзвичайного стану в енергетиці

У Кабінеті міністрів України готують три сценарії завершення дії режиму надзвичайного стану в енергетиці країни: до квітня, вересня і до кінця поточного року.

Такі підсумки \”енергетичної\” наради озвучив віце-прем\’єр України Володимир Кістіон.

\”За попередніми прогнозами, запасів антрациту повинно вистачити на 40-50 днів. І за цей час ми повинні оперативно опрацювати питання імпорту антрациту. До п\’ятниці Міненерговугілля разом з НКРЕКП повинні прорахувати три варіанти розвитку подій: завершення дії надзвичайних заходів з квітня до вересня і до кінця року. Відповідно, будуть запропоновані три варіанти закупівлі антрациту за кордоном, прораховано вплив імпорту вугілля на ціну електроенергії та алгоритм подальшої роботи енергосистеми\”, – написав віце-прем\’єр в Facebook.

За його даними, зараз загальні запаси вугілля на складах – близько 1,6 млн тонн, передає НВ.

У Кабміні погодили оптимізацію витрат дефіцитного антрациту. Генеруючі компанії, у яких на складах більший запас вугілля, відвантажать певну кількість на склади тих компаній, де вугілля закінчується.

Нагадаємо, НП в енергетиці Кабмін ввів з 17 лютого у зв\’язку з торговою блокадою поставок з окупованих регіонів Донбасу. Перекриття активістами залізничних шляхів з \”Л/ДНР\” викликало колапс на українських ТЕЦ.

Тоді говорилося, що термін дії надзвичайного стану становитиме один місяць.

Останні новини:

До теми: