spot_img
18.8 C
London
додомуСуспільствоУ відомої сексапільної закарпатки митниця конфіскувала близько 1 млн гривень

У відомої сексапільної закарпатки митниця конфіскувала близько 1 млн гривень

У відомої сексапільної закарпатки митниця конфіскувала близько 1 млн гривеньМитники вилучили велику незадекларованную суму грошей у солістки нинішнього складу групи \”ВІА Гра\” Еріки Герцег.

Конфіскація відбулася після проходження Ерікою митного контролю в аеропорту \”Бориспіль\”.

Про це стало відомо з ухвали Апеляційного суду Київської області, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, передає інформаційний ресурс \”Перша інстанція”.

Як повідомляється, гроші, що перевозилися Ерікою Герцег в сумці не були задекларовані, що і стало підставою для конфіскації готівки на користь бюджету України.

Як випливає з матеріалів судового розгляду, інтерес митниці до своєї персони солістка \”ВІА Гра\” Еріка Герцег викликала рік тому 20 березня 2016 року.

У той день вона прибула в Україну з Алмати (Казахстан) через аеропорт \”Бориспіль\”.

Вибравши \”зелений коридор\” співачка відкрила свою поклажу для огляду співробітниками українського митного поста.

Ті без праці знайшли в сумці 29,8 тис. Доларів, 12,5 тис. Євро і 15 тис. Рублів. Ця сума не була вказана Ерікою Герцег в митній декларації, що дало привід митникам (на підставі ст. 471 Митного кодексу) вилучити купюри, за винятком 10 тис. Євро (стільки дозволено провозити через кордон без письмового декларування).

Таким чином, у солістки групи \”ВІА Гра\” було вилучено 29,8 тис. Доларів, 2,5 тис.євро і 15 тис. Рублів (сумарно в еквіваленті – понад 850 тис. Гривень).

У квітні 2016 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області визнав солістку групи \”ВІА Гра\” Еріку Герцег винною і оштрафував її на 1700 гривень, а також зобов\’язав конфіскувати незадекларовані нею гроші (29,8 тис. Доларів, 2,5 тис.євро і 15 тис . рублів).

В апеляції Еріка просила повернути гроші, однак їй відмовили.

На таке рішення суду серед іншого вплинули і взаємовиключні пояснення співачки Еріки Герцег про походження цих коштів. У першій інстанції вона говорила, що отримала їх як подарунок від товариша. Апеляції вона доводила, що ці гроші – позика від казахського знайомого.

Еріка Герцег, родом із Закарпаття, переїхала до Києва в квітні 2011 року. Працювала моделлю аж до 2013 року, коли вона взяла участь в шоу \”Хочу V ВІА Гру\”. На цьому шоу Еріка Герцег, Міша Романова та Анастасія Кожевникова склали колектив під керівництвом наставниці Надії Мейхер. У фіналі шоу вони посіли перше місце і стали новим складом групи \”ВІА Гра\”.

Останні новини:

До теми: