Чотири з половиною години на день – стільки витрачає зараз в середньому власник гаджету на перевірку пошти, дзвінків і соціальні мережі
Гаджетозалежність – нова хвороба, яку вчені ставлять в один перелік з алкоголізмом і наркоманією.
Життя без гаджетів у молоді викликає такий же стрес, як у жертв катастроф або війни! Посттравматичний синдром виявили угорські вчені у випробовуваних, у яких на час забирали смартфони. І зафіксували схожі симптоми – підвищене серцебиття і розгубленість.
Чотири з половиною години н день – стільки витрачає зараз в середньому власник гаджету на перевірку пошти, дзвінків і соціальні мережі. Тому дослідники фіксують ще одне популярний розлад – \”синдром фантомних повідомлень\”. Коли людині весь час ввижається сигнал про нове смс або повідомлення в месенджері.
Ще одна небезпека, яка чатує на власника гаджета – синдром \”сухого ока\”. Адже саме вони моргають менше, ніж це потрібно для гарного зрошення слізної оболонки. Звідси погіршення зору, безсоння, дратівливість… Ті ж, хто часто користується смартфоном в темряві, можуть заробити і ослаблення зору, а також… інсульт!
Вчені Королівського коледжу в Лондоні жахають ще більше. Гаджетозалежність передається від батьків до дітей і стає спадковим розладом!