spot_img
23.7 C
London
додомуОстанні новиниГурт The Hardkiss представив потужну україномовну пісню

Гурт The Hardkiss представив потужну україномовну пісню

Гурт The Hardkiss порадував прихильників випуском нової українськомовної композиції \”Антарктида\”. За словами учасників колективу, цей трек – історія про невідворотність долі.

Гурт The Hardkiss представив потужну україномовну пісню

\”Антарктида одразу народилася українською мовою. Цьому я дуже рада, бо ненавиджу навмисне перекладати – втрачається уся невимушеність. Спочатку приспів був зовсім інший, але ми вирішили зробити пісню не сумною, а потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами\”, – прокоментувала фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Співачка зізналася, що їй подобається використовувати \”небуденні слова типу \”стрілися\” замість \”зустрілися\”, змінювати наголоси, акценти\”.

\”Я так граюся з мовою. Мене не лякає, що не всі одразу зрозуміють слова. Не засмучуйтесь – ми обов\’язково вивісимо текст в Інтернеті\”, – сказала Саніна.

Гурт The Hardkiss представив потужну україномовну пісню

Також Юля пояснила, який саме сенс вкладений у композицію

\”Ця пісня про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида – це образ жінки, що готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить\”, – сказала співачка.

Вже у березні гурт вирушить у другу частину Perfection Tour, який складається з 35 концертів. У травні у рамках туру гурт завітає до Європи – концерти The Hardkiss відбудуться у Будапешті, Брно, Братиславі, Празі, Кракові та Варшаві.

Джерело

Останні новини:

До теми: