Вхiд на сайт
Авторизацiя

Рецепт здоров'я і довголіття від Учителя Іванова

Рецепт здоров'я і довголіття від Учителя Іванова


Засновник ідеї та практичного вчення про еволюцію свідомості людини Порфирій Корнійович Іванов народився 20 лютого 1898 року у с. Оріхівка Слов’яносерб. пов. Катеринослав. губ., нині Лутугин. р-ну Луганської області у багатодітній шахтарській родині. Підлітком розпочав трудове життя. Ставши свідком страждань і загибелі людей під час 1-ї світ. війни, воєн. дій 1918–20, масового голоду та епідемій, дійшов думки, що причиною усіх людських бід є війна з природою, нерозуміння людиною свого призначення.

25 квітня 1933 висунув ідею про необхідність еволюції свідомості людини, в основі якої – любов до природи, повітря, води, землі, людей і, найголовніше, до свого Творця, усвідомлення внутр. єдності з яким докорінно перебудує світогляд людини, а життя на Землі набуде нової якості. Відтоді він став живим уособленням своєї ідеї. З довір’ям і любов’ю ішов назустріч природі: відкритим тілом терпів лютий мороз, купався в холодній воді, за будь-якої погоди ходив босоніж, тривалий час не їв і не пив. Через суворі випробування, в терпінні і праці, він постав людиною якісно новою, носієм і виразником одвічного джерела здоров’я та життя. І. почав допомагати людям, повертати їм здоров’я, давав прості поради, які пізніше оформив у 12 правил «Дєтка».:

Рецепт здоров'я і довголіття від Учителя Іванова
“Мне скоро исполнится 85 лет. 50 из них я отдал практическому поиску путей здоровой жизни. Для этого я каждодневно испытываю на себе различные качества природы. Особенно суровые ее стороны. Я полон желания весь свой опыт передать нашей молодежи и всем советским людям. Это мой подарок им. Детка,

• Два раза в день купайся в холодной, природной воде, чтобы тебе было хорошо. Купайся в чем можешь: в озере, речке, ванной, принимай душ или обливайся. Это твои условия. Горячее купание завершай холодным.

• Перед купанием или после него, а если возможно, то и совместно с ним, выйди на природу, встань босыми ногами на землю, а зимой на снег, хотя бы на 1-2 минуты. Вдохни через рот несколько раз воздух и мысленно пожелай себе и всем людям здоровья.

Не употребляй алкоголя и не кури.

• Старайся хоть раз в неделю полностью обходиться без пищи и воды с пятницы 18-20 часов до воскресенья 12-ти часов. Это твои заслуги и покой. Если тебе трудно, то держи хотя бы сутки.

• В 12 часов дня воскресенья выйди на природу босиком и несколько раз подыши и помысли, как написано выше. Это праздник твоего дела. После этого можешь кушать все, что тебе нравится.

Люби окружающую тебя природу. Не плюйся вокруг и не выплевывай из себя ничего. Привыкни к этому - это твое здоровье.

Здоровайся со всеми везде и всюду, особенно с людьми пожилого возраста. Хочешь иметь у себя здоровье - здоровайся со всеми.

Помогай людям чем можешь, особенно бедному, больному, обиженному, нуждающемуся. Делай это с радостью. Отзовись на его нужду душой и сердцем. Ты приобретешь в нем друга и поможешь делу Мира!

Победи в себе жадность, лень, самодовольство, стяжательство, страх, лицемерие, гордость. Верь людям и люби их. Не говори о них несправедливо и не принимай близко к сердцу недобрых мнений о них.

Освободи свою голову от мыслей о болезнях, недомоганиях, смерти. Это твоя победа.

Мысль не отделяй от дела. Прочитал - хорошо. Но самое главное - ДЕЛАЙ!

Рассказывай и передавай опыт этого дела, но не хвались и не возвышайся в этом. Будь скромен.

Желаю тебе счастья, здоровья хорошего. “


Рецепт здоров'я і довголіття від Учителя Іванова


Головним для нього – людина з її проханням і бажанням бути здоровою. Пробуджені до життя люди з вдячністю назвали Іванова Учителем, Богом землі. Великих зусиль він докладав до суспільного визнання своєї ідеї: часто їздив до Москви, спілкувався з людьми, виступав у різних аудиторіях, звертався до багатьох інстанцій – від рай. газети до ЦК КПРС, – пропонуючи свій практ. досвід відомим представникам рад. науки, медицини, освіти. Просив надрукувати його праці про природне оздоровлення і виховання нової людини, однак з боку влади терпів нерозуміння та переслідування, загалом 12 р. перебував у тюрмах та психіатр. лікарнях МВС СРСР. У 1970-х рр. зріс інтерес до особистості Іванова та його ідеї: люди зверталися до нього із запитаннями.

Рецепт здоров'я і довголіття від Учителя Іванова


1971 у Верхньому Кондрючому побудовано дім, в який і нині може приїхати кожний, хто цікавиться вченням І. Тут від серед. 1970-х рр. жив і працював І., зустрічався з ученими, журналістами, приймав людей, описував у зошитах своє життя та вчення, занотовував думки про майбутнє (залишив понад 200 зошитів), створив «Гімн», у якому виразив свою ідею. Помер вчитель 10 квітня 1983 року на х. Верхній Кондрючий, нині с. Кондрюче Свердлов. р-ну Луганської області.

Нині в Україні, РФ, Білорусі, Казахстані та ін. країнах близького і далекого зарубіжжя живуть люди, що дотримуються практичних порад Іванова, осмислюють його ідею та життєвий шлях. Іванов став особистістю, велич і масштаб якої тільки належить усвідомити. Це життєвий подвиг людини, що здійснила небувалий крок в еволюції свідомості, ціною неймовір. зусиль вторувала шлях до нового горизонту життя на Землі.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: