У взаємодії з словацькими колегами порушників було затримано. Як виявилось, двоє громадян Грузії намагались незаконно потрапити в країни ЄС
Черговим результатом співпраці українських прикордонників з іноземними колегами стало спільне затримання двох громадян Грузії, повідомляють у Держприкордонслужбі України.
Спочатку прикордонний наряд відділу «Великий Березний» Чопського загону поблизу держрубежу виявив пролаз в загороджувальному паркані та доріжку слідів двох невідомих в бік кордону. Негайно було організовано взаємодію зі словацькими прикордонниками.
Аби не допустити порушення кордону подальша перевірка здійснювалася спільним прикордонним нарядом. Невдовзі у результаті проведених заходів українські та словацькі прикордонники на даному напрямку затримали двох громадян Грузії, які намагалися пробратися в країни ЄС.
В даний час проводяться подальші перевірочні заходи.