Надзвичайний стан у енергетичній системі передбачає економне використання вугілля. Розпорядження уряду про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії може тривати не більше двох місяців.
Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, передає ТСН.
\”Розпорядження діятиме протягом місяця. Воно може бути ще раз подовжене на місяць. Тобто не більше двох місяців дане розпорядження працює. І не більше\”, – запевнив міністр.
Своє чергою віце-прем\’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що надзвичайний стан у енергетичній системі передбачає економне використання вугілля й відповідне управління обладнанням з метою успішного подолання пікових навантажень.
Нагадаємо, 15 лютого, на позачерговому засіданні Кабінету міністрів затвердили рішення про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії. Як повідомляє УНІАН, прем\’єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду.
\”Я вважаю, що блокада вугілля – це злочин. Принаймні що стосується вугілля, про інше не берусь судити\”, – зазначив він.
Гройсман також закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/stalo-vidomo-skilki-trivatime-nadzvichayniy-stan-u-energetici-881325.html