spot_img
17.1 C
London
додомуОстанні новиниКраще відмовитися від сексу: нумеролог про можливості і небезпеки 14 лютого

Краще відмовитися від сексу: нумеролог про можливості і небезпеки 14 лютого

З 21:16 14 лютого до 22:21 15 лютого за Київським часом – 19-й місячний день.

Краще відмовитися від сексу: нумеролог про можливості і небезпеки 14 лютого

Це важкий і небезпечний період. В цей час люди стають більш вразливими, ніж зазвичай, більш сприйнятливим, легко піддаються чужому впливу.

Для бізнесменів це важкий період: відбуваються або різні невдачі, неприємні сюрпризи, або взагалі нічого не відбувається, хоча необхідно, щоб хоч що-небудь зрушило з мертвої точки. Важливо з обережністю приймати нові пропозиції.

Будьте обережні з будь-якими новинами, особливо з чутками. Кожну інформацію ретельно перевіряйте.

У 19-й місячний день слід остерігатися потрапити під чужий вплив. Потрібно жити своїм розумом, бути уважними і пильними, звертатися тільки до тих джерел інформації і емоційних переживань, до яких ви зазвичай звертаєтеся і в чистоті яких ви впевнені.

Найкраще провести цей день без несподіванок, займатися справою, яку ви давно і добре знаєте.

Добре зробити в будинку генеральне прибирання, викинути непотрібні речі, навести порядок, де тільки можливо. Це оновить енергію в будинку і дасть можливість увійти новим вібрації.

Рекомендується прощати тих, на кого ви сердиті. Найбільш вдалий час \”возлюбити ворогів своїх\”. Не пропустіть цей шанс!

Укладати шлюб в цей день не варто – нічого доброго з цього не вийде.

Не можна 14 лютого обманювати, проявлять гординю, злість і заздрість. Не давайте в борг.

Будь-яка хвороба, яка проявилася в цей день, вимагає швидкої реакції і, як правило, медикаментозного лікування. Це хвороби не обов\’язково важкі, але найчастіше тривалі, що вимагають від хворого витримки і завзятості. На цей день краще не призначати операцій: хірургічне втручання здатне привести до переродження тканин і до серйозних ускладнень.

У 19-й місячний день можна несподівано для себе проявити таємниці своєї підсвідомості (приховані комплекси, страхи, ілюзії і т.д.), щоб потім від них позбавитися. Це хороший день для покаяння, духовного, морального очищення, звільнення від ілюзій і оман, брехні, гордині, чужих думок.

Сновидіння цього місячного періоду розкривають перед людиною найтемніші сторони підсвідомості. Вони можуть налякати, але це ілюзія. Викидайте їх з голови.

З огляду на те, що 14 лютого – День закоханих, хочеться відзначити, що в 19-й місячний день краще відмовитися від сексу. Жінки в цей місячний день повинні бути дуже обережні – це період, коли сексуальні маніяки активізують свою діяльність.

Згідно з методом додаткових чисел, 14 лютого має другий ряд 18 9 16 7. Це говорить про те, що це день підвищеного ризику, нещасних випадків, травматизму, а також різного роду небезпек.

В \”коридорі затемнень\” фактор фатальності збільшується, і життя набуває доленосний вплив на наступні 18 років. У цей час кожна людина отримує те, що заслуговує. Необхідно Слідкуйте за тим, що відбувається в своєму житті і прислухатися до своєї інтуїції. У цей час наше ставлення до подій мають ключове значення. Негативність погіршить становище справ, а здатність витягувати з того, що відбувається уроки надає нові можливості.

Джерело

Останні новини:

До теми: