Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 12-18 лютого: Козерогам пощастить з фінансами, а у Риб настає переломний етап на роботі

Гороскоп на 12-18 лютого: Козерогам пощастить з фінансами, а у Риб настає переломний етап на роботі
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку від прогнозу зірок цього тижня.

ОВНИ. Рейтинг популярності в соціумі на висоті, енергопотенціал б'є через край, встояти перед вашою чарівністю неможливо. Особливо протилежній статі. Але кидатися стрімголов у вир романтичних пригод не можна. Вам потрібні надійні і улюблені друзі (подруги), брати по духу, з якими можна розслабитися, "зробити революцію", які зрозуміють і не засудять за недоліки.

Зараз йде корекція майбутнього через формування дружнього фундаменту. Його "цеглинки" – особи прогресивні, зі світлим розумом, з родзинкою оригінальності, чиї духовні переконання співзвучні вашим. Постарайтеся "сісти в свої сани" і не живіть з коханими-пустушками.

Знайти роботу допоможуть друзі, вирішити службові проблеми – дружні відносини з шефом.

У шлюбних пар пік щастя і благословенної ідилії.

ТЕЛЬЦІ. Зійти на кар'єрний (бізнесовий, професійний) олімп і поставити прапор перемоги реально, штурмуйте! Під лежачий камінь вода не тече. Ви здатні дати фору як фахівець широкого профілю на старій роботі, де відчуваєте себе привільно, як риба в воді, все до дрібниць знайоме.

Експериментуйте, проявляйте творчу оригінальність, шукайте нетрадиційний підхід при вирішенні трудових завдань. Робота абияк не пройде. Це шлях регресу. Особливо пощастить тим, чия професія – не джерело заробітку, а є природним покликанням.

Якщо щось не подобається, шукати нове місце роботи безглуздо. Просто розбалувалися, до кінця не усвідомлюючи, що з роботодавцями крупно пощастило. Радійте, у вас благословенний патрон, завдяки якому будете мати посадові привілеї та матеріальні блага.

БЛИЗНЮКИ. Ви володієте великим творчим потенціалом, унікальною кмітливістю, професійно підковані, винахідливі і мудрі. Прийшов час цей багатий капітал "конвертувати" в нову філософію буття. Стара вже не влаштовує. Визначайтеся. Адже вчорашні ідеали і духовні цінності себе вичерпали і вже не відповідають тенденціям часу. Світогляд вимагає термінового оновлення. Об'єднуйтеся з людьми релігійними, освіченими, неординарними, що володіють високою духовною культурою. Там зерна істини. Ваше завдання – її пізнати і вийти на вищий виток розвитку.

Благополуччя сім'ї, фортеця шлюбних уз залишаються на першому плані, а кар'єрні устремління – на останньому. Тут відніметься долею те, до чого причепилися, але вже відпрацьованого – не шкодуйте.

Головне – не збитися з шляху творчого покликання. Займайтеся старою улюбленою справою (до 8 червня), вона благословенна. Поради, рекомендації Водоліїв – найбільш просунуті і будуть дуже до речі.

РАКИ. Навколо сумбурна стресова атмосфера. Не слухайте королівське "хочу", воно штовхає на вершину самоствердження, розбурхує матеріальні амбіції, а в підсумку заведе в глухий кут. Нині ви надзвичайно залежні від владних, моральних, фінансових ресурсів, непередбачуваних і часто навіжених бажань оточуючих. А хто платить, той і замовляє музику. Вимогливі роботодавці теж не попускають, закручують гайки, за найменші промахи карають. Підкоріться, якщо потрібні гроші.

Ця виховне "шліфування" долі на трудовому фронті піде на користь в майбутньому. Прийде час – згадаєте з вдячністю.

Любіть свою професію – це надихаюча Муза, спілкуйтеся з людьми, переслідуючи взаємовигідні інтереси. Захочете когось "надути", перетягнути ковдру бажань на себе – все одно не вийде, а спробуєте – втратите більше.

Родинне вогнище палахкотить, грійтеся і радійте, тут місце щастя.

ЛЕВИ. Стати кращими, досконалішими-ось ваше завдання. Викорінюйте погані звички, втихомирюйте нав'язливі амбіції, прагніть до гармонії в партнерстві, віддавши кермо правління супутнику. Реалізувати власні задуми судилося через суджених. У шлюбних пар відкриється друге дихання, почуття завирують. Головне – не потрапити в залежність від коханої половинки, оточуючих.

Ви особистість сильна, самодостатня, зараз нарозхват, потрібні всім. Але вити із себе мотузки не дозволяйте. Застава мирнї співдружності – компроміс, особиста щедрість. Хоча слід проявляти господарську жилку і не йти на поводу апетитів партнерів, смітячи грошима.

Відновіть і активізуйте відносини з братами, сестрами, сусідами, друзями, дітьми. Вони внесуть позитив, допоможуть надолужити упущені можливості. Випадкових зустрічей з давніми знайомими не буває. Щось не завершили.

На жаль, в романтичній сфері починається смуга (9 місяців) спокус, ілюзій. Мобілізуйтесь і зміцніть моральний стрижень, щоб не потрапити в тенета лукавого.

ДІВИ. Впровадження інноваційних технологій – запорука професійного престижу і матеріального збагачення. Досить топтатися на місці, освоюйте нові методики, беріться за кілька обов'язків, повноважень, крокуючи в ногу з науковим прогресом. І "поставте" шефа на п'єдестал. Якщо ви начальник, уникайте авторитаризму, йдіть назустріч вимогам підлеглих. Братська атмосфера в службовому колективі – запорука високої продуктивності праці.

Якщо щось намітили, втілити вдасться завдяки службовим повноваженням, допомозі колег, керівництва.

Повернення старих нереалізованих бажань змусить вас підбадьоритися, піднатужитися, щоб не упустити щасливий шанс для облаштування особистого життя.

ТЕРЕЗИ. Дія за правилом "розділяй і володарюй" спокушає, але на жаль, несе негатив. Прагніть до миру і злагоди, ваша місія створювати гармонію в навколишньому просторі.

І тут всі засоби хороші. Не шкодуйте серця, грошей, часу, ви підключені до океану Вселенської любові і Творчості, черпайте і транслюйте в світ високі ідеї, почуття, радість. Створюйте людям свято буття, заряджайте натхненням всіх, хто занепав духом.

А робота в ліс не втече. Якщо службова лямка душить (або "дістає" роботодавець), залиште її. Головне – не прив'язуватися на внутрішньому плані до роботи. І тоді доля справедливо розставить акценти, потрібно це вам чи ні. У шлюбних союзах панує сексуальна ідилія.

СКОРПІОНИ. Ви відмінний солдат робочого фронту, палаючий трудовим ентузіазмом, і навіть готові з радістю закриття заради справи службовий роман, що позитивно відіб'ється на глобальних професійних планах.

Однак доленосна вісь пролягає через сімейні пенати. Тут розгортаються важливі перспективні події. Гостинно відкрийте двері друзям, це ваша казкова "паличка-виручалочка", разом гори звернете!

У подружній долі дітей кардинальний поворот. Зараз невістки і зяті виходять на перший план, дайте їм дорогу. І неодмінно прийміть серцем. Тоді сімейна обитель стане повноцінною, дух Роду зміцніє.

СТРІЛЬЦІ. Контролюйте язик, менше базікайте не по темі, бо "слово вилетить горобцем, а повернеться волом". Ви ерудит-всезнайка, маєте в своєму архіві пам'яті колосальні резерви інформації, компромати. Але перенасичення токсичне. Фільтруйте непотрібне, в результаті засвоєні знання перетворяться в зерна Небесної мудрості. І дадуть очікувані паростки там, де мають бути реалізовані своє вище покликання.

Зараз ви сам собі пан на непорушному п'єдесталі, впливу практично не піддаєтеся, дуже ревно реагуєте на чужій пресинг. А ось старих друзів, з якими пройшли вогонь, воду і мідні труби, слід поважати і триматися. Це талісмани удачі.

КОЗЕРОГИ. Девальвація життєвих цінностей йде динамічним темпом.

Ви асоціюєтеся з "мартеном", де накопичене зло в екстремальних ситуаціях переплавляється в золото добра. Де жадібність, боягузтво, егоїзм – закляті вороги – трансформуються в щедрість, героїзм, чесноти.

Що впало, те пропало. Не шкодуйте про втрати – це розплата з кармічні борги. Діліться всім, чим багаті, з фінансами пощастить. І нічого ні в кого не просите. Нині благими справами дорога вимощена в рай.

Формула щастя-правильний баланс "я тобі -ти мені". Саме в цьому "торзі" з королевою Реальністю ваш тверезий похід, помножений на винахідливість плюс об'єктивна самооцінка, дасть багаті плоди.

ВОДОЛІЇ. Зараз ви яскрава мегазірка на соціальному небосхилі, яка вказує шлях майбутнього – доленосний орієнтир для оточуючих. Місія висока (до 25 січня), тому нікого не "відфутболюйте", заступайтесь, підказуйте, вчасно реагуйте на пропозиції.

Координуючи дії, підбирайте оптимальні варіанти для вирішення проблем. І пам'ятайте про персональну відповідальність. Нині ви відповідаєте за все!

Якщо партнерські відносини (ділові, шлюбні) дали тріщину, значить, на цьому рівні вони себе вичерпали. Спробуйте їх відновити на нових умовах. З урахуванням обопільних інтересів.

РИБИ. У вас відкриється дар ясновидця, від якого нічого не сховаєш. Все бачите наскрізь – грішне і праведне, чуже нутро як на долоні. Виходячи з цього, діяти доведеться за лаштунками нестандартним способом, іноді шокуючи оточуючих.

Без потреби не висувайтеся, сидіть в окопі, нехай на передовій воюють інші. Хіба що в потрібний момент "піднесіть патрони".

На службі переломний етап. Якщо навантаження зменшаться, у повноваженнях обмежать, зміниться роботодавець це хороший знак, всіх грошей не заробити, а вам слід берегти здоров'я! Саме робота, що дарує творчу насолоду, принесе довгоочікуваний психологічний затишок.

Якщо щось просять, не відмовляйте, по можливості давайте, діліться з нужденними.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (1)
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: